Вентилятор пк - навіщо потрібен і які основні характеристики в огляді на Prote.

Вентилятор пк - навіщо потрібен і які основні характеристики в огляді на Prote.

Швидкий перехід на вентилятор для корпуса пк

Працюючи за комп"ютером, ви напевно помічали, що він гуде. Одні ПК гудуть сильно, інші - менше, але шум присутній завжди. Здебільшого це гуде кулер для пк.

Навіщо потрібен вентилятор в комп"ютері

Комп"ютер - це дуже складний механізм. Багато його деталей у процесі роботи сильно нагріваються, особливо це стосується процесора, блоку живлення, «просунутої» відеокарти. Якщо температура в системному блоці підніметься до критичного рівня, то він вийде з ладу. Для того, щоб пк охолоджувався, а зайва температура розсіювалися і створений вентилятор пк .

Тому, щоб не чекати поломки комплектуючих, краще купити і встановити кулер пк. Але, перш, потрібно розібратися в основних його характеристиках. Адже ви повинні розуміти, що купуєте, вірно?

Вентилятор для корпуса комп"ютера, що потрібно знати

Якщо ви вирішили купити кулер для корпуса вашого комп"ютера, то потрібно знати, на які найважливіші характеристики слід звертати увагу. Ось основні:

  • розмір вентилятора. Чим більше діаметр, тим краще він буде охолоджувати. Але тут потрібно розуміти, чи підійде він для конкретного корпусу. Адже крім кулера, там ще багато різних деталей встановлено. Тому, спочатку обов"язково перевірте, який розмір підійде і чи зможете ви цього фізично встановити у ваш корпус.
  • як швидко крутиться. Чим вище швидкість, тим сильніше потік повітря. Відповідно, краще охолоджується. Але і рівень шуму при цьому збільшується. Вибирайте для себе, що важливіше.
  • типи роз"ємів. Основні - 3pin, 4pin, Molex. Відмінності в тому, що в одних швидкість обертів регулюється автоматично, в інших вона фіксована. Тут знову ж таки, на ваш розсуд. Найбільш вдалим варіантом буде кулер 4pin, хоча за ціною він буде дорожче.
  • підшипники. Від типу підшипника залежить довговічність кулера для пк, а також якість його роботи. Основні типи - ковзання і кочення. Перші - простіше і дешевше, другі - довговічні і дорогі. Оптимальний варіант для більшості користувачів - гідродинамічний підшипник. Це вдосконалений підшипник ковзання із низьким рівнем шуму і досить довгим терміном служби. Ціна - вище середнього.
  • виробники. Тут все ясно - ми не втомлюємося повторювати, що такі товари потрібно купувати тільки відомих, перевірених часом торгових марок. Ви отримуєте гарантію якісної роботи, як пристрою, так і комп"ютера у цілому. Оскільки ризикувати, щоб заощадити якусь суму, купуючи дешевий товар сумнівного походження - погана ідея. Ремонт дорогих деталей або їх заміна можуть коштувати набагато більше. Популярні кулери таких торгових марок як THERMALTAKE , Titan, Vinga, Arctic, Noctua.

Купити кулер для корпуса не так вже й складно. Потрібно тільки уважно ознайомитися із характеристиками, перевірити розміри, визначитися із бюджетом. Якщо все ж є питання - рекомендуємо звернутися до фахівців магазину. Вони завжди допоможуть підібрати правильно.

А для ще більшої безпеки і комфорту, кулери слід встановити і на блок живлення, і на процесор комп"ютера, і на його відеокарту. Але про це в наших наступних статтях.

Працюйте комфортно!

Вам може стати в нагоді:

Швидкий перехід на вентилятор для процесора

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00