Лампи для проекторів

З 1 по 18 з 18 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Лампи для проекторів

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Мультимедійний проектор -достатньо популярний на сьогодні пристрій, адже на ньому можна демонструвати не тільки слайди. Проектори використовуються для проведення лекцій, конференцій, презентацій, демонстрацій фільмів та будь-якого іншого відео, все частіше їх використовують для караоке. Їх існує величезна кількість з різними характеристиками та можливостями.

Види проекторів:

 • діапроектор;
 • галогенові;
 • світлодіодні.

Перший вид найстаріший з усіх та зараз зустрічається рідко. Популярними є другий та третій вид, оскільки у ламп для проекторів цих типів термін служби досить великий.

Як ви зрозуміли, лампа для проектора - дуже важлива деталь, вона при роботі пристрою отримує максимальне навантаження і зношується досить швидко. Існують різні типи ламп, вироблених під конкретні пристрої.

Оскільки прогрес не стоїть на місці, мультимедійні проектори та інше відеопроекційне обладнання видозмінюються і удосконалюються, лампа проектора також зазнає змін для ще кращої світлопередачі.

Тому, перш ніж купити лампу для проектора, потрібно трохи розібратися в питанні. Це допоможе зробити правильний вибір.

Лампа для проектора, основні різновиди

 • металогалогенні лампи (HCX) - в них світиться плазма дугового електричного розряду в газовому середовищі в умовах високого тиску. Особливість в тому, що з самого початку роботи вони починають поступово тьмяніти. Найчастіше використовуються в домашніх проекторах. Основна її перевага в тому, що вона істотно дешевша інших.
 • UHP лампа (Ultra High Performance) - вирізняється від звичайної побутової лампочки тим, що розряд відбувається між електродами в парах ртуті під тиском, а не за допомогою нитки розжарювання. Переваги - стабільна якість, потужність, точна передача кольорів та невеликі розміри .
 • ксенонова - вона використовується для дуже яскравих відеопроекцій великого розміру. Відрізняється від UHP тим, що тут працюють пари газу ксенону, при цьому використовується надвисокий тиск при дуже високій робочій температурі. Потужність такої лампи буває від 2 кВт до 15 кВт. Найголовніша перевага такої лампи - дуже швидкий розігрів, тобто яскраву картинку можна отримати практично відразу після включення. Але і ціна такої лампи досить висока.
 • P-VIP лампа проектора - це ртутна газорозрядна лампа. Виробляє дуже яскраве світло, кольори завжди збалансовані, при цьому має досить компактні розміри. На сьогоднішній день це дуже популярні лампи. Використовуються в проекторах, інтерактивних дошках, проекційних телевізорах і т.п.

А якщо ви будете користуватись цією деталлю обережно, дотримуючись певних правил, то вам не потрібно буде міняти її часто.

Лампа проектора, як продовжити термін її використання

 • міняйте лампу в рукавичках - адже піт таі жир з рук створюють точки нагріву на лампі, що може привести до її поломки;
 • не вимикайте проектор до того, як згасне лампочка індикатору живлення. Не рухайте його до повного охолодження;
 • в деяких проекторах є повітряні фільтри. Якщо у вас такий, стежте за його чистотою;
 • якщо ви купили лампу для проектора, вона повинна пропрацювати деякий час (годин 8-10 протягом 7 днів). Так ви зможете перевірите, чи вона справна.

Для того, щоб правильно обрати лампу для проектора, уважно прочитайте інформацію в інструкцію, де обов"язково вказано, які комплектуючі підходять. Всі виробники випускають для свого обладнання лампи. Це EPSON, Acer, Sony, та багато інших.

У продажі також можна зустріти лампи для проектора дешевші - швидше за все, це вже не оригінальний продукт, а сумісні товари, зроблені китайськими виробниками, тому і ціна на них набагато нижча. Тут потрібно бути обережними у виборі, адже не завжди купувати такі товари вигідно. Якщо ви не впевнені у виробнику, то краще купіть оригінал.

Якщо у вас залишилися питання або сумніви в тому, яку саме лампу для проектора купити, ви завжди можете проконсультуватися з фахівцями сервісного центру або магазину.

На Prote ви знайдете лампи різних виробників: Sony, Viewsonic, EPSON, Acer і т.д., ціна яких цілком доступна.

Телефонуйте нам прямо зараз - менеджери Prote проконсультують і допоможуть купити вигідно лампу для будь-якого проектора. Ми організуємо доставку по Києву в зручне для вас місце та час, а також відправку по Україні.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00