Принтери чеків

З 1 по 50 з 51 (2 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Принтери чеків

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Принтер чеків - річ досить важлива для торгівлі та підприємництва. Вони бувають різними за характеристиками і способам друку. Тому, перш ніж купити чековий принтер потрібно ознайомитися з асортиментом і зрозуміти, що вам необхідно.

Принтер чеків, види за типом друку:

Також, дані пристрої мають різні способи друку. А саме:

  • термопринтер;
  • матричний принтер.

Яка між ними різниця?

Термопринтер - друк відбувається шляхом нагрівання термобумаги. Там де відбувся вплив високої температури залишається зображення. Друк проходить досить швидко. Ці принтери користуються найбільшим попитом, хоча їх ціна вища. Мінусом такого друку є те, що з часом зображення тьмяніє і нічого не можна прочитати.

Матричний принтер - суть друку полягає в тому, що барвник переноситься з фарбувальної стрічки на папір. Друк повільніший, не можна друкувати лого, рівень шуму вищий, та й якість друку нижча, ніж у термо. Але те, що було надруковане на матричному принтері зберігається довго, не тьмяніє й не боїться зовнішніх впливів. Це варіант для тих, хто хоче заощадити - друк дешевший за рахунок того, що можна використовувати не спеціальну термобумагу, а звичайну.

Чековий принтер, що потрібно враховувати, при купівлі цього апарату

Для того, щоб придбати потрібний продукт, слід звертати уваги на деякі дуже важливі моменти. А саме:

  • ширина чекової стрічки. Чим ширша стрічка, тим більше можна надрукувати (наприклад, рекламу або логотип). Крім того, в принтери, які друкують на широких стрічках, можна заправити стрічку вужчу, але не навпаки;
  • розширення та щільність друку. Це важливо в тому випадку, якщо ви хочете друкувати, наприклад, з логотипом.
  • швидкість друку - з цим зрозуміло. Деяким користувачам важливий цей показник при великих обсягах роботи.
  • ресурс. Знову ж таки, залежить від обсягів друку.

На Prote ви зможете вигідно купити чекові принтери для будь-яких потреб з різними характеристиками. Телефонуйте, ми проконсультуємо і допоможемо визначитися з тим, який принтер чеків вам підійде найбільше.

Замовляйте прямо зараз – ми оформимо доставку по Києву і відправку по Україні в будь-яке місто перевізниками «Нова Пошта», Укрпошта та «Інтайм».

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00