Коректор-ручка

З 1 по 10 з 10 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Коректор-ручка

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Як не дивно, але в наш «електронний» час все ще потрібна корекція помилок або формулювань у надрукованих, написаних текстах. І для цього вам знадобиться олівець-коректор канцелярський.

Коректор ручка, основні характеристики про які потрібно знати

Відноситься до рідких коректорів, була придумана для того, щоб без візуальних ​​слідів робити дуже дрібні виправлення (буквально одну букву або навіть частину її), адже пензликом або стрічкою, наприклад, ви навряд чи зможете це зробити. Зазвичай складається з пластикового корпусу, кулькового механізму (такого ж, як і у звичайної кулькової ручки) і мікроклапана.

Склад маскуючої речовини, який може бути

Основа може бути:

 • водна. Властивість корекції не така сильна, як у наступних типів. Проте, достатня для якісних правок. Такі коректори висихають повільно, не горючі, не підходять для використання в умовах низької температури, в ємності зберігаються довго.
 • спиртова. Маскують помилки дуже добре. На папері висихають швидко. Мають специфічний запах, не бояться низьких температур, легко спалахують.
 • масляна емульсія. Мають всі найкращі властивості перших типів - швидко сохнуть, не бояться низьких температур, не мають запаху. Хоча дуже тонкий папір (у зошитах, наприклад) може «покоробити».

Матеріал виготовлення наконечника

Зазвичай у продажу зустрічаються:

 • ручка-коректор із металевим наконечником.
 • із пластиковим наконечником.

Особливої ​​різниці в їх роботі немає. Хіба що у довговічності.

Як користуватися

Це просто - трохи стисніть корпус і проведіть у тому місці, де потрібна правка. Після цього не забудьте надіти ковпачок назад. Це потрібно для того, щоб маскуюча рідина не висихала. Зачекайте, поки вона повністю не висохне, зробіть виправлення поверх.

Що робити, якщо олівець-коректор канцелярський не пише?

Варіантів вирішення проблеми є кілька:

 • Гарненько струсіть ручку. Кулька усередині корпусу розбовкає загустілу рідину. Робіть це протягом декількох хвилин. Потім розпишіть її, доклавши трохи зусиль (так, як роблять, якщо звичайна ручка не пише).
 • Якщо перший варіант не допоміг, то, можливо, рідина засохла в кульковому механізмі і утворилася «пробка». Спробуйте за допомогою голки продавити кульку трохи всередину, а потім знову розписати (як описано в першому пункті).
 • не допомогло ні перше, ні друге? Значить, маскуюча речовина висохла і вам знадобиться розчинник. Для водних - ясна річ, звичайна вода. Для інших - спирт або рідина із вмістом спирту. Потрібно ручку розібрати і витягти кульковий механізм для того, щоб накапати 2-3 краплі розчинника в ємність для рідини. Більше не потрібно інакше отримаєте занадто рідку рідину, крізь яку буде просвічуватися написане раніше.

Чому коректор ручку краще купити на Проте

 • це вигідно - наша ціна вас здивує;
 • даний товар завжди у наявності в будь-якій кількості;
 • в асортименті продукція тільки перевірених виробників, які гарантують якість своїх товарів - BIC, Buromax, Donau, UNI;
 • швидко оформимо доставку в Києві і відправку по Україні.

Купуйте з нами дешевше!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00