Лазерні принтери

З 1 по 50 з 100 (2 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Лазерні принтери

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

В Prote можна купити лазерний принтер по мінімальній ціні

На сьогоднішній день, лазерні принтери є ідеальним рішенням для оснащення офісів, установ і організацій, де постійно потрібно швидко й якісно роздруковувати документи. В даному каталозі представлені стильні компактні друкуючи пристрої, які вирізняються високою швидкістю друку та дозволяють задавати дозвіл від 1200 dpi й вище. Але головне, що при всіх перевагах лазерного принтера, ціна однієї роздруківки, залишається дійсно невисокою.

Варто також звернути увагу, що сучасні лазерні принтери відтворюють зображення на лист в кілька етапів. Після того, як принтер отримує команду друку, лазер засвічує світлочутливу поверхню барабана, що і формує майбутню картинку. Далі, відповідно до отриманої інформації, на папір наноситься тонкий шар тонера, після чого за допомогою високих температурах зображення «запікається».

Ми співпрацюємо, тільки з відомими виробниками лазерних принтерів, а тому купуючи їх у нас, ви отримаєте:

  • Безшумну роботу пристрою;
  • Відмінну якість друку;
  • Економну витрату тонера;
  • Мінімальну собівартість одного роздрукованого аркуша.

Звертайтеся, і ми допоможемо вам купити чорно-білий або кольоровий лазерний принтер з необхідними технічними характеристиками. Щоб вам було простіше обрати та замовити принтер, кожна модель представлена кількома фотографіями, а також детальним описом технічних характеристик. При необхідності, ви можете зателефонувати за вказаними на сайті номерами, і наші менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші питання, допоможуть зробити вибір та організують доставку вашого лазерного принтера в будь-який регіон України.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00