Зволожувачі для пальців

З 1 по 4 з 4 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Зволожувачі для пальців

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Губка канцелярська - завжди була необхідною річчю для людей, що мають справу з паперами у великій кількості, або працють з грошовими купюрами (бухгалтерія, діловодство, каси, банки та ін.).

Грубо кажучи, це подушечка для зволоження пальців. Змочивши кінчики пальців, набагато легше працювати з великими обсягами паперу або фольги, легко перераховувати гроші або, наприклад, бюлетені. Виглядає як поролон в спеціальній коробочці, який достатньо змочити звичайною водою. Та й зараз конструкція не зазнала якихось істотних змін. Хоча деякі удосконалення, звичайно ж, є. По-перше, як тепер називається це чудове канцелярське приладдя?
Зараз в каталогах магазинів ви її знайдете під назвою зволожувач для пальців. У більшості випадків він зустрічається гелевий (водні губки все ще зустрічаються в побуті, але вже рідше). Дуже зручний для роботи і не шкідливий для шкіри.

Зволожувач для пальців гелевий,

основні відмінності від водного
  • не висихає (не потрібно доливати рідину регулярно);
  • другий пункт логічно випливає з першого - він безпечний для роботи. Якщо ви перекинете гелеву губку, вона своїм вмістом не заллє важливий документ;
  • не залишає ніяких слідів на папері (водний залишить мокрі плями, розводи, а якщо пальці були брудні, то негарну сіру пляму);
  • не має специфічного запаху.

В якості наповнювача в гелевих зволожувачах використовується самий звичайний косметичний гліцерин. Тому він абсолютно безпечний, і навіть має антисептичні властивості. Підставка у вигляді коробочка виготовляється так, щоб вона не ковзала по столу.

Якщо ви вирішили купити подушечку для змочування пальців, то сміливо купуйте зволожувачі на гелевій основі.

Купуйте канцелярські губки на Prote, адже наша ціна дуже приваблива, дешевше не знайдете! А ще ми оформимо ваше замовлення дуже швидко і організуємо доставку по Києву або відправлення по Україні в будь-яке місто перевізником «Нова Пошта», Урпошта та «Інтайм» в найкоротші терміни.

Купуйте вигідно на Prote!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00