Модеми

З 1 по 7 з 7 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Модеми

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Модем що це?

Модем - це пристрій, який допомагає підключити комп"ютер до інтернету. Не вдаючись в технічні подробиці можна сказати, що його основна функція - перетворювати аналоговий сигналу в цифровий.

Залежно від місця розташування вони бувають:

 • внутрішні - підключаються до роз"єму PCI безпосередньо до материнської плати;
 • зовнішні - підключаються до комп"ютера через кабель, при цьому використовується спліттер витої пари - розгалужувач, що забезпечує коректне підключення. Перевагою використання даного виду можна назвати можливість бачити, що відбувається з підключенням до мережі, оскільки він має свої індикатори, що позначають стан підключення.

Крім того, є і бездротові модеми, які підключаються через порт USB. Такі пристрої особливо актуальні для користувачів ноутбуків.

Також ви можете зустріти модеми:

 • програмні - всі маніпуляції з сигналом здійснюються процесором комп"ютера;
 • апаратні - всю роботу по перетворенню сигналу виконують самостійно.

Модеми по виду з"єднання бувають

 • кабельні - підключаються за допомогою звичайного телевізійного кабелю;
 • аналогові - через телефонну мережу;
 • радіо - використовують радіоефір для підключення;
 • сотові - в роботі використовують протоколи GPRS, EDGE та інші;
 • ADSL - новітні пристрої, працюють через телефонну мережу, використовуючи свій діапазон. Вони дозволяють передавати дані з високою швидкістю на великі відстані.

Більшість сучасних модемів виконують безліч функцій одночасно - модем, бездротовий маршрутизатор, точка доступу, комутатор, що дуже зручно. Немає необхідності купувати кілька пристроїв, щоб, наприклад, підключити безліч комп"ютерів до однієї локальної мережі. Підключення зазвичай відбувається через порт під RJ-45.

На Prote ви можете вигідно купити модеми таких виробників, як ASUS, D-Link, EPNew, TENDA, TP-Link, ZyXel і ін. Ціна пристроїв коливається в залежності від технічних характеристик. Є пристрої дешевші, з дещо меншими можливостями, але при цьому, повністю відповідають вимогам більшості користувачів.

У будь-якому випадку, перед покупкою ви повинні визначитися з тим, що для вас важливо в пристрої. Це допоможе звузити коло пошуків і заощадити кошти на покупку дорогого модему, більшість функцій якого вам можуть і не знадобитися.

Обираючи модем, звертайте увагу на наступні характеристики:

 • підтримувані протоколи Wi-Fi. 802.11g і 802.11n забезпечують високу швидкість передачі даних;
 • робоча частота. Більшість пристроїв з підтримуваними протоколами Wi-Fi 802.11g і 802.11n, працюють на частоті 2.4 ГГц. Це забезпечує хорошу площу покриття. У разі, якщо приміщення дуже велике або перекриттів багато, краще пошукати пристрій з робочою частотою 5 ГГц .
 • міжмережевий екран, використаний в цих пристроях. Його наявність дозволяє створити безпечне з"єднання. Здійснювана фільтрація IP-адрес та технологія NAT, SPI і інші допоможуть запобігти зовнішній атаці через інтернет.

Для ще більшого захисту ваших даних і запобігання хакерських зломів, ви можете підключитися до VPN-сервера. VPN-з"єднання створює таке підключення, в якому всі дані зашифровані.

В наявності в нашому магазині є також спліттер витої пари з портом під RJ-45 - розгалужувач, через який відбувається підключення кабелю до пристрою.

Можливо, вам знадобиться й коннектор - штекер, який разом з витою парою становить порт під RJ-45 - їх ви теж можете придбати вигідно в нашому магазині в розділі «Комп"ютери та аксесуари» - «Різне».

Купуйте на Prote необхідний пристрій та комплектуючі до нього прямо зараз - ми організуємо оперативну доставку по Києву і відправку по Україні.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00