Картриджі та стрічки для матричних принтерів

З 1 по 50 з 90 (2 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Картриджі та стрічки для матричних принтерів

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Матричний друк був винайдений ще в далеких 60-х роках минулого століття і до сих пір не втратив популярність. Принцип матричного друку простий та дуже надійний: зображення на папері з'являється в результаті набивання найдрібніших голок друкуючої голівки через фарбувальну стрічку. Стрічка прокладена в матричний картридж - конструкцію, в якій за допомогою механізму протягування стрічки пофарбована нейлонова стрічка для матричного принтера по мірі друку рухається по направляючим.

Де все ще застосовуються матричні принтери?

Матричні принтери можливо і не такі швидкі, як лазерні або струменеві, але мають все ж таки широке використання. Причина в низькій вартості кожного надрукованого листа, тому скрізь, де потрібно недорогий масовий друк, найкраще використовувати матричний принтер. До того ж сам принтер служить довго, тому що це простий пристрій з високим коефіцієнтом надійності, який не вимагає складного технічного обслуговування. Ресурс друкуючих голівок у деяких сучасних принтерів EPSON досягає вражаючих 400 - 500 млн точок на одну голку!

Картридж для матричного принтера через низьку ціну друку затребуваний в магазинах на касах, де друкують чеки, в банках та інших фінансових установах, у пунктах обслуговування й сервісу. Матричні принтери застосовують при багатокопійному друку квитків та документів - це просто економить час. Матричний друк - елементарний захист від підробок, суть якого полягає в самій технології друку.

Переваги матричної друку незаперечні:
  • Найдешевший спосіб друку.
  • Виняткова надійність обладнання.
  • Простота в обслуговуванні.
  • Величезний ресурс одного картриджа й стрічки для матричного принтера.
  • Мультиформатність - друкує на аркушах і стрічці в рулонах різних розмірів.

Чи є недоліки? На матричному принтері, на жаль, не вийде надрукувати чітке фото, не можна реалізувати багатоколірний друк.

Картриджі та стрічка для матричного принтера, купити які можна на нашому сайті prote.ua, випускаються для друкуючих пристроїв різних виробників. В асортименті є фірмові та сумісні картриджі під торговою маркою PATRON, ціна яких помітно нижче, а ось якість на висоті.

Ми продаємо стрічку для самостійної її заміни в картриджі. Ціна стрічки для матричного принтера (купити її можна в нашому магазині), не стане для вас приводом для великих витрат - вона коштує не дорого.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00