Чорнила

З 1 по 50 з 351 (8 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Чорнила

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Кожен власник струменевого принтера рано чи пізно приходить до необхідності покупки до нього витратних матеріалів: або змінного картриджа, або чорнила для принтера. Періодична дозаправка ПЗК або СНПЧ економічніше і набагато простіше заміни оригінальних картриджів, однак для цього необхідно правильно вибрати та придбати чорнила для принтера. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим у справній безперебійній роботі принтера і якісного друку документів і фотографій.

Як правильно обрати чорнила?

Перш за все, потрібно вияснити, який саме тип чорнила Ви вже використовували на Вашому принтері. Найпоширенішими та більш універсальними є чорнила на основі водорозчинних барвників. Їх головні переваги:

  • речовини, які входять до їх складу просочуються та забарвлюють волокна паперу, що робить друк чітким, не стираються і не обсипаються;
  • такі чорнило добре змішуються один з одним, а тому надруковані ними фотографії відрізняються природними відтінками і плавними переходами основних кольорів.

Такі чорнило для принтера широко використовуються для роздруківки текстів та різних картинок. Їх головним недоліком є вразливість до води: випадкова крапля води, яка потрапила на роздрукований матеріал може перетворити її в пляму.

Для друку важливих документів, таблиць і професійного фотодруку рекомендуємо використовувати пігментні чорнило для принтера. Їх основа - це найдрібніші частинки нерозчинного у воді пігменту зі спеціальними добавками. Після висихання пігментні чорнило стають стійкими до води. Слід зауважити, що ними можна друкувати також на спеціальній тканині та пластику. Однак вони схильні до стирання, а роздруковані ними картинки мають матову поверхню і різкі переходи між кольорами.

Більшість бюджетних струменевих принтерів розраховані на використання чорнил на водорозчинній основі, однак зараз у продажу є і універсальні моделі в яких можна використовувати два типи чорнил. Але так як ці типи чорнил мають різний склад і властивості, їх не можна змішувати між собою. Якщо Ви хочете перейти з водорозчинних чорнил для принтера на пігментні або, навпаки - перед заправкою картриджа його слід ретельно почистити від залишків старих чорнила. Це врятує ваш принтер від засмічення або змазування друку.

Софт-пігментні чорнила - ідеальний варіант для постійного офісного друку. І хоч за яскравістю вони трохи поступаються, але у них є ряд незаперечних переваг у порівнянні зі звичайними пігментними фарбами: водостійкість, більш низька ціна і можливість використання в СНПЧ. Останній аспект дуже важливий, так як звичайну пігментну фарба не заправляють в систему безперервної подачі чорнил. Використання софт-пігментної фарби дає можливість одночасно і заощадити, і отримати якісні відбитки.

Фарба для принтера, ціна на яку доступна кожному, гарантує безперебійну роботу принтера і якісний друк документів і фотографій. Пам'ятайте про це, вибираючи виробника і магазин, де плануєте зробить покупку. Тільки перевірені часом на ринку компанії можуть забезпечити гідний рівень продукції.

Щоб придбати фарбу для принтера в нашому магазині Вам достатньо зробити замовлення через корзину або залишити заявку по телефону. Якщо у Вас залишилися питання - наші менеджери нададуть додаткову інформацію та допоможуть правильно підібрати товар.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00