Струменеві картриджі

З 1 по 50 з 716 (15 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Струменеві картриджі

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

У нашому зручному інтернет-магазині ви можете придбати картриджі для струменевих принтерів різник виробників. Зверніть увагу, що в нашому асортименті є як фірмові картриджі (оригінальні), так і сумісні (неоригінальні), що випускаються під торговою маркою PATRON. Останні мало чим відрізняються за експлуатаційними характеристиками від оригінальних, але дадуть вам пристойний виграш в ціні, особливо якщо у вас великі обсяги друку. Ціни на картридж струменевого принтера марки PATRON зазвичай на 30-50% менше: непогана економія!

Які картриджі для струменевого принтера можна придбати у нас?

  • Призначені для будь-яких друкуючих пристроїв з використанням чорнила: як для звичайних струйников, так і для багатофункціональних пристроїв.
  • Монохромні і кольорові, з одним кольором і багатобарвні.
  • Містять в ємностях пігментні або водні чорнило.
  • З друкуючої головкою в конструкції і без неї.
  • Одноразові і призначені для подальшої дозаправки.
  • Для популярних друкуючих пристроїв виробництва HP, Epson, Lexmark і Canon та інших.

Ми не продаємо відновлених або підроблених картриджів! У нашому магазині ви знайдете тільки нові фабричні картриджі для струменевих принтерів, ціна яких відповідає їх високій якості. Фабричні картриджі захистять принтер від протікання, забезпечать заявлений виробником ресурс і незмінну якість відбитків, забезпечать тривалу безаварійну роботу вашого принтера.

Каталог нашого сайту величезний. Для того щоб вам було зручно знайти конкретний картридж для струменевого принтера, скористайтеся меню підбору вище на сторінці. Фото струминного картриджа додатково допоможе вам ідентифікувати товар, а на кожній сторінці ми вказуємо основні характеристики товару і даємо перелік друкуючих пристроїв для нього.

Зручні покупки на нашому сайті і тільки перевірені витратні матеріали зроблять ваш повсякденний друк легким і безпроблемним!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00