Кліпборди (планшети)

З 1 по 36 з 36 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Кліпборди (планшети)

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Папки - зручні і дуже необхідні речі для будь-якого офісу. Різновидів дуже багато, їх завжди можна зустріти в бухгалтерії і відділі діловодства, оскільки дуже зручно зберігати фінансову, ділову та іншу документацію. Менеджери різного рівня також користуються канцелярськими папками. Адже вони дуже зручні для зберігання документів за проектами, по клієнтам і т.д. Але є і особливий вид цього товару - це кліпборд, у якого дещо інше призначення.

Папка-планшет, що це і навіщо потрібна

Конструкція проста: тверда основа із затискачем для паперу, який знаходиться зверху. Призначена для того, щоб робити позначки так би мовити «на ходу» і не тільки для цього. Вона прекрасно підійде для проведення конференцій, семінарів та тренінгів, буде відмінним помічником для ведучих. Незамінний помічник на мистецькому пленері - дуже зручно для малювання. Така планшетка часто використовується інтерв"юерами, які проводять всілякі вуличні опитування. Затиск (кліп) надійно утримує листи, запобігаючи їх випаданню.

Папка-планшет з притиском, який має матеріал обкладинки

Найчастіше зустрічаються в продажу:

  • вініл. Він стійкий до пошкоджень і досить таки довговічний.
  • ПВХ. Цей матеріал стійкий до механічних пошкоджень і впливу вологи, не ламається і не деформується у процесі використання.

Планшет кліпборд, розміри

Розміри розроблені з урахуванням того, документи якого формату найчастіше використовуються. Тому планшетки з притиском випускаються переважно в таких форматах:

  • А4. Можна використовувати як зі стандартним аркушем паперу, так і з листочками меншого формату.
  • А5. Використовується з папером невеликих розмірів.

Додаткові характеристики, на які слід звертати увагу

Деякі моделі оснащені додатковими зручними «фішками», такими як:

  • внутрішня куткова кишеня для додаткових матеріалів;
  • завіс для ручки.

Затискачі у таких кліпборд досить міцні, в деяких він може міцно утримувати до 150 аркушів паперу. Для того щоб вибрати варіант, найбільш відповідний для вашого заходу, перед покупкою ознайомтеся з основними характеристиками. Так ви зможете купити планшетки правильно, уникнувши зайвої витрати грошей і неприємностей (наприклад, розмір невідповідний або кліп не призначений для утримування вашого обсягу паперів).

Також, звертайте увагу на виробника. Перевірені торгові марки гарантують якість своєї продукції. Популярними зараз є канцелярські товари ТМ Buromax, Panta Plast.

Чому потрібно купити на Проте

  • це вигідно - наша ціна вам сподобається;
  • в наявності товари відомих виробників;
  • товар є завжди у потрібній кількості і в будь-яких кольорах;
  • у широкому асортименті представлені всі інші необхідні канцтовари для будь-якого офісу.

Телефонуйте нам зараз і придбайте дешевше все, що потрібно для роботи вашого офісу. Ми організуємо зручну доставку в Києві або відправку по Україні в будь-яке місто.

Чекаємо вас на Проте!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00