Точилки

З 1 по 35 з 35 (1 стор.)


 Мінімальне замовлення: 3
 Мінімальне замовлення: 3

Ціна: 3.92 грн.

  Є в наявності

 Мінімальне замовлення: 3

Ціна: 38.00 грн.

  Очікується

Ціна: 64.00 грн.

  Очікується

Ціна: 88.00 грн.

  Очікується

Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Точилки

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Якщо ви користуєтеся олівцями, то без такого канцелярського предмета як точило для гостріння ви не обійдетеся - це однозначно. Випускаються дуже різноманітні, починаючи від матеріалу виконання закінчуючи механізмом роботи.

Точило канцелярське, види

За способом дії:

  • ручна;
  • механічна;
  • електрична.

Перший вид відомий нам з дитинства. Ручне точило досить просте та невелике за розміром, легко поміщається в руку і є в пеналі кожного учня. По ціні являється найдешевшим.

Другий тип більш складніше. Воно крупніше в розмірах, зазвичай настільне. Прикріплюється до столу за допомогою струбцини. В офісах досить поширений варіант. Висунувши передню панель вперед, ви закріплюєте в ній олівець. Поворотна ручка, прокручуючи, пускає в хід механізм заточування. Коли панель повернеться назад - загострювання закінчено. Прекрасно точить і не ламає грифель. Електричне – ніяких дій не вимагає. Потрібно тільки підключити до живлення. Ціна у нього, істотно вища.

Матеріал корпусу
Найчастіше це:

  • метал;
  • пластик.

Перш ніж купити точило для олівців, зверніть увагу на додаткові його можливості.

Краще брати точила з контейнером для тирси - чистіше та й зручніше. З ластиком - такий варіант більше підійде для школярів. Також, зверніть увагу на кількість отворів, їх може бути 2. Навіщо? Дуже просто - 2 отвори розраховані на різну товщину корпусу олівця. Форма - кругла, прямокутна – залежить виключно від ваших уподобань. Якщо ви лівша, то для вас є оригінальна модель, спеціально для лівшів - лезо перевернуто так, щоб можна було тримати в лівій руці. Є і потужніше, професійне – воно використовується на виробництвах. Щоб купити це канцелярське приладдя вигідно - просто зателефонуйте або напишіть на Prote. Ми швидко оформимо замовлення і доставку по Києву або відправлення по Україні перевізником «Нова Пошта», Укрпошта чи «Інтайм» в будь-яке місто.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00