Самоклеючі етикетки

З 1 по 6 з 6 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Самоклеючі етикетки

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

У магазині «Prote» якісні самоклеючі етикетки за доступною ціною

Ми пропонуємо вашій увазі самоклеючі етикетки, які сьогодні знайшли широке застосування в різних сферах. Завдяки тому, що на одній зі сторін паперу нанесено спеціальний склеювальний шар, її можна використовувати як наклейки на кореспонденцію чи конверт, як рекламні оголошення або наклейки, як цінники в супермаркетах або магазинах, як бирки або етикетки на різні предмети. Представлені етикетки самоклеючі мають якісний клейовий шар, тому вони легко клеяться та міцно тримаються на будь-якій поверхні.

Даний папір має формат А4, однак він може бути розділений на бірочки різних розмірів та форм. Саме цей параметр впливає на кількість, розташованих на одному аркуші "самоклейок". Примітно, що друкувати на такому папері можна як на струменевих, так і на лазерних друкуючих пристроях. Більш того, такі етикетки можуть бути використані для тиражування на лазерних копіювальних апаратах і ризографах.

Познайомтесь з асортиментом, представленим в каталозі. У нас ви зможете підібрати й замовити упаковки етикеток білого або кольорового відтінку з різною кількістю аркушів. Варто відзначити, що саме кольорові "самоклейки" допоможуть вам витримати певну стилістику або привернути увагу до тексту.

Ми подбали про те, щоб покупка необхідних вам етикеток проходила максимально швидко. Вам варто просто зробити свій вибір та оформити електронну заявку, а ми подбаємо про те, щоб ваше замовлення було доставлено в найкоротші терміни за вказаною адресою, незалежно від того в якому місті нашої країни ви проживаєте. Якщо у вас залишаться питання, то просто зателефонуйте за вказаними на сайті номерами, і наші менеджери завжди прийдуть вам на допомогу.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00