Засоби чищення

З 1 по 40 з 40 (1 стор.)


Ціна: 38.00 грн.

  Очікується

Ціна: 66.00 грн.

  Очікується

Ціна: 73.00 грн.

  Очікується

Ціна: 77.00 грн.

  Очікується

Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Засоби чищення

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Широкий вибір засобів для чищення для оргтехніки в магазині Prote

Сьогодні неможливо уявити свого життя без комп'ютерних пристроїв та оргтехніки, однак для того щоб ці пристрої служили нам довгі роки, за ними потрібен ретельний догляд. Пил, відбитки пальців, потрапляння різних рідин, - все це може привести до поломки вашої техніки. І для того, щоб цього не сталося, необхідно час від часу очищати поверхню пристроїв. Кращими помічниками в цьому питанні будуть представлені в даному каталозі чистячи засоби, адже вони допоможуть якісно очистити поверхню будь-якої оргтехніки.

Які види чистячих засобів представлені в магазині Prote?

В даному каталозі ви знайдете:

 • Вологі серветки для оргтехніки або для екрану;
 • Спреї для очищеня екранів для ПК;
 • Очищаючі спреї для маркерних дошок;
 • Спреї для очищення автомобільного скла;
 • Набори для очищення екранів, що складаються зі спрею та серветки;
 • Серветки з мікрофібри;
 • Спреї для очищення оргтехніки та пластика;
 • Універсальні чистячи набори;
 • Сухі чистячи серветки для видалення тонера;
 • Очищаючий набір для мобільних пристроїв;
 • Очищаюче стиснене повітря для оргтехніки.

Всі представлені засоби для чищення відрізняються високою якістю та мають спеціальний склад, завдяки чому мають антистатичну дію, не залишають розводів, а головне, не порушують структуру поверхні екранів й моніторів.

Для того щоб правильно підібрати засіб для чищення визначіться в яких цілях і для якої оргтехніки ви збираєтеся його використовувати, після чого уважно вивчіть опис того чи іншого засобу, представленого в каталозі. Це допоможе вам швидко зробити правильний вибір. Наприклад, якщо ви працюєте з ноутбуком, і вам доведеться часто брати його з собою, то ми рекомендуємо вам звернути увагу на очищуючий набір, до складу якого входить спрей та спеціальна серветка або хоча б придбати просто серветки. Для стаціонарних комп'ютерів відмінним рішенням стане спеціальний очищуючий спрей та серветка з мікрофібри.

Якщо вам важко зробити свій вибір або вам потрібна порада, то просто зателефонуйте нашим менеджерам, і вони детально вас проконсультують, дадуть відповіді на всі питання і підберуть засоби для чищення, які будуть відповідати вашим вимогам за всіма параметрами.

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, а тому можемо гарантувати, що у нас представлена найкраща ціна на всі засоби для чищення. Телефонуйте, ми допоможемо вам купити необхідний засіб для чищення, та організуємо його доставку в будь-яке місто нашої країни.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00