Блок паперу для фліпчартів

З 1 по 9 з 9 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Блок паперу для фліпчартів

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Фліпчарт - дуже корисне канцелярське приладдя, яке зараз можна зустріти у будь-якому офісі і не тільки. Адже це зручна річ для будь-яких зборів. Дуже добре підходить для проведення різноманітних тренінгів або презентацій. Та й для проведення зустрічей це незамінний помічник. Він дозволяє у доступній формі візуалізувати найважливіше. Адже правильно донесена інформація - це вже половина успіху.

Основним витратним матеріалом для нього є блок паперу для фліпчартів. Щоб не помилитися і вибрати правильно, вам потрібно знати основні характеристики цього товару.

Блок паперу для фліпчартів, які основні характеристики

Це своєрідний блокнот, у якому листи скріплені між собою тонким шаром клею. В процесі роботи ви просто перегортаєте його і пишете на новому чистому аркуші.

Альбом для фліпчарта буває декількох видів:

  • нелінований. Такий варіант зручний якщо ваша презентація вимагає малюнків у вільному стилі, якщо ви хочете сконцентрувати максимальну увагу аудиторії на самому зображенні. Розмір нелинованного блоку зазвичай становить 64х90см.
  • клітинка. Дуже зручно для тих, кому потрібно багато писати або малювати стандартні схеми. Відмінно підійде для будь-якого тренінгу або семінару, адже так схоже на шкільний зошит. Допоможе налаштувати аудиторію на «освітній лад».

Упаковка паперу для фліпчартів, скільки листів зазвичай буває

Найпопулярніші об’єми:

  • 10 аркушів. Підійде для виїзних заходів, небагато листів легше транспортувати. Вартість таких блокнотів дешевше, ніж у інших.
  • 20. Чудовий варіант і для виїзних заходів, і для роботи в офісі.
  • 30 аркушів. Цей варіант підходить для заходів у офісі або для тих, у яких бере участь велика кількість ораторів (щоб не було необхідності перериватися і часто міняти блокноти).

Також важливим параметром є щільність паперу. Чому це важливо? Від цього залежить, чим на ньому можна писати. Щоб маркери не просвічувались і не відбивались на наступному аркуші, краще обрати такий блок, у якому папір щільніше. Для офісних потреб найчастіше використовують папір із щільністю 70 г / м². Хоча є і більше.

Також звертайте увагу і на виробника даної продукції. Адже тільки перевірені виробники можуть забезпечити вам якісний товар. Особливою популярністю зараз користуються блоки офсетного паперу для фліпчартів торгової марки Buromax.

Папір для фліпчарта - купити на Проте потрібно, тому що:

  • ціна дуже хороша - це вигідно;
  • завжди в наявності;
  • в асортименті продукція відомих торгових марок: Buromax, Jobmax;
  • крім цього у нас ви можете купити всю іншу канцелярію для вашого офісу.

Телефонуйте і замовляйте - оформимо найзручнішу для вас доставку в Києві або відправку по Україні до будь-якого міста.

Робіть презентації красиво з Проте!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00