Теки-реєстратори

З 1 по 50 з 51 (2 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Теки-реєстратори

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Документообіг, не дивлячись на те, що всі процеси зараз максимально комп'ютеризуються, залишається все ще досить масштабним. Щодня ми друкуємо сотні листів: договори, супутня документація, бухгалтерський облік і так далі. Для того щоб все це зберігати максимально ефективно можна використовувати різні засоби. У тому числі і канцелярські папки.

Напевно, ви часто помічали (особливо в кабінеті бухгалтера) стоять на полицях великі папки з широким корінцем. Це, швидше за все, папка реєстратор.

Дуже зручна, корисна та недорога річ для зберігання та архівування паперів.

Папка реєстратор, основні характеристики

Серед всіх інших ця папка відрізняється своїми розмірами і функціональністю. Напевно, реєстратори - це найбільші папки , де можна зберігати багато документів.

Отже, якщо ви вирішили купити папку реєстратор, потрібно знати, на які характеристики слід звернути увагу:

  • формат - зазвичай, А4;
  • корінець (торець) може бути шириною: 50, 70, 75, 80 мм. Зрозуміло, що чим ширше корінець, тим більше документів можна скласти.
  • Матеріал, з якого виготовляється - найчастіше це картон, поліпропілен, водовідштовхувальна екобумага , яку можна протирати. Такі матеріали забезпечать надійний захист ваших документів.
  • механізм в таких папках буває різний: арочні кільцеві механізми типу важеля або механізм кільцевого розжимного типу. Важельний механізм з притискачем (перший тип) особливо зручний для архівування;
  • папка реєстратор може бути одностороння та двостороння. Йдеться про поліпропіленове покриття, тільки зовні або всередині й зовні. Двостороння папка буде більш надійнішою;
  • іноді папки реєстратори забезпечені кільцями на торці. Навіщо? А це придумано для зручності, так її легше дістати з полиці.

Якщо говорити про торгові марки, то, звичайно, краще купувати товар у добре зарекомендованих виробників. Популярністю користуються канцелярські товари (папки в тому числі) широко відомої марки BUROMAX, особливо серія KRAFT JOBMAX.

Папка реєстратор, як можна використовувати її колір

Крім перерахованого, Prote рекомендує також враховувати колір папок реєстраторів. Навіщо? Все дуже просто - ви можете використовувати колір як принцип архівування. Наприклад, визначте колір для типу документів (договори, акти, робочі матеріали за проектом і т.д.), або по даті (наприклад, кожен колір відповідає за якийсь рік), або складайте в неї документи по роботі з конкретним клієнтом, або придумайте будь-який інший спосіб класифікації. Візуально буде дуже зручно і швидко шукати необхідні папери.

Купити вигідно папки реєстратори в магазині Prote дуже просто: телефонуйте і замовляйте прямо зараз. Ми оформимо доставку по Києву в найкоротші терміни або відправку по Україні перевізниками «Нова Пошта», Укрпошта або «Інтайм». Не витрачайте часу на пошуки канцелярії за вигідною вартістю - дешевше ціну не знайдете!

Купуйте папку реєстратор на Prote і зберігайте документи надійно!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00