Касові стрічки

З 1 по 14 з 14 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Касові стрічки

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Касова стрічка та сфери її застосування

На сьогоднішній день практично всі комерційні організації, такі як магазини, супермаркети, торгівельні центри тощо, використовують у своїй роботі касові апарати. Найважливішим елементом такого пристрою є чекова, або, іншими словами, касова стрічка, яка виготовляється та продається в різноманітних розмірах і видах: звичайна, двошарова або активна стрічки. Але останнім часом все більшою популярністю користується термічна касова стрічка. Київ рясніє безліччю місць, де її можна придбати. Наш інтернет-магазин пропонує придбати касову стрічку за цілком доступною ціною, не втрачаючи при цьому свого дорогоцінного часу.

Переваги використання термострічки для касових апаратів

Одне з головних призначень чекової стрічки - застосування її в ролі фіскального документа, який видається на руки клієнтові про надання послуг чи про придбаний товар. За її допомогою часто вирішуються безліч проблем, пов'язаних з обставинами або фактом придбання будь-якого товару. Тому якість стрічки, що дозволяє створити такий документ, грає важливу роль для тих, хто дорожить своєю репутацією.

Термочутлива касова стрічка використовується в пристроях термографічного типу. Їх застосовують не тільки в торгівлі, але і в офісах, банках, наукових лабораторіях, в медичних реєстратурах, а також на турнікетах транспортних засобів нового покоління. Стрічка складається з одного шару, на який нанесено спеціальне покриття, що реагує на певну температуру. Якщо Ви вирішили придбати касову стрічку даного типу в нашому магазині, ми в свою чергу можемо гарантувати Вам відмінну якість данної продукції - стійкість стрічки до перепадів температур і тривалий термін зберігання.

Завдяки своїм властивостям, термічна касова стрічка поступово витісняє інші типи виробів подібного типу використання. Ми рекомендуємо стрічки з робочою шириною від 28 до 80 мм, ціна яких коливається в залежності від кількості метрів в рулоні.

Оскільки ми співпрацюємо з багатьма відомими компаніями з виробництва якісної продукції, ми гарантуємо якість всіх реалізованих у нас товарів. Для замовлення в нашому магазині Ваше місце проживання не має значення. Якщо Вам потрібна касова стрічка - Київ, Харків чи будь-яке інше місто України отримає свій товар в найкоротші терміни в відділеннях «Нової пошти».

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00