Wi-Fi карти та адаптери

З 1 по 37 з 37 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Wi-Fi карти та адаптери

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Ми використовуємо інтернет постійно, але найчастіше не замислюємося про те, а як же ми його отримуємо? Для підключення всіх наших гаджетів до мережі використовуються різні пристрої. Наприклад, вай фай адаптери або мережеві карти Wi-Fi.

Що таке Wi-Fi карта чи ще одна назва - мережева карта Wi-Fi?

Wi-Fi карта - це адаптер, який приймає сигнал від точки доступу (роутера / маршрутизатора) та передає його на підключений пристрій (пристрої).

Мережева карта Wi-Fi може бути зовнішньою (схожа на флешку та підключається так само - в USB-роз"єм) й внутрішньою (підключається в PCI-роз"єми на материнській платі).

Який вид Wi-Fi карти обрати залежить від того, що ви підключаєте, в якій кількості, площа покриття сигналом, ваш бюджет та інше.

Порада від Prote:

  • для підключення ноутбука краще купити вай фай адаптер USB;
  • для під"єднання одного або декількох ПК (в офісі, наприклад, створити мережу) буде краще придбати внутрішню мережеву карту Wi-Fi;
  • для невеликих відстаней між пристроєм та точкою доступу (маршрутизатором) підійде адаптер Wi-Fi зовнішній, для великих (а також, для приміщень в кілька поверхів з безліччю перекриттів) - внутрішній.
  • якщо комп"ютер повинен працювати в посиленому режимі (тобто за часом дуже багато і часто) - краще купити PCI мережеву карту.

Потрібна Wi-Fi карта зовнішня чи внутрішня мережева карта Wi-Fi?

Не забувайте також враховувати такі аспекти, як:

  • наявність однієї або декількох антен, а також додаткового роз"єму для неї - чим більше антен, тим кращий сигнал і дальність покриття;
  • який протокол підтримується вай фай маршрутизатором. Такий же має бути і у обраній вами мережевій картці Wi-Fi;
  • не забувайте і про безпеку - пристрій повинен забезпечувати шифрування даних типу WPA / WPA2 і WPA-PSK / WPA2-PSK.

Звичайно ж, важливі чинники при виборі - це ціна та виробник товару. Купуйте пристрої перевірених виробників, які гарантують якість. Вартість мережевих карт коливається в залежності від функціоналу, є моделі преміум сегменту, а є - дешевше, з дещо меншими можливостями.

На Prote ви зможете купити вигідно Wi-Fi карти з оперативною доставкою по Києву та відправкою по Україні зручним для вас перевізником.

Купуйте вигідно на Prote!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00