Джерела безперебійного живлення

З 1 по 50 з 327 (7 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Джерела безперебійного живлення

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Всі ми прекрасно знаємо, що працюючи з електронними файлами, обов’язково потрібно зберігати зміни, які були до них внесені. Тому що раптове відключення електроенергії може знищити назавжди всю незбережену роботу.

Саме для цього існує джерело безперебійного живлення або як його часто називають користувачі – ДБЖ. На сьогодні область його застосування значно розширилася і використовується він не тільки для захисту комп"ютера.

Що таке джерело безперебійного живлення

УПС (UPS) - це акумулятор, завдання якого полягає в забезпеченні пристроїв, які до нього підключені, живленням на деякий час . Поки джерело безперебійного живлення працює, ви можете зберегти всі дані і забезпечити безпечне відключення для комп"ютера або інших пристроїв.

На даний час ДБЖ користується дуже великим попитом, оскільки вони рекомендовані для використання з різними системами відеоспостереження, для котлів та іншого обладнання, що вимагає безперебійного живлення.

Типи ДБЖ

Джерела БЖ можуть відрізнятися за своїми основними функціями. Зустрічаються такі типи:

  • резервні (офф-лайн);
  • лінійно-інтерактивні;
  • з подвійним перетворенням (он-лайн).

Перші в разі збою перемикають пристрої на резервне джерело живлення. Поки відбувається перемикання обладнання не захищене (хоча це всього кілька мілісекунд, але все ж). Коштують не дорого і рекомендуються для домашніх комп"ютерів та офісного обладнання.

Другі регулюють вихідну напругу , не перемикаючи при цьому пристрої на акумулятор. Часу без захисту не виникає, як у першому випадку. Рекомендовані для групи пристроїв телекомунікаційного обладнання.

Он-лайн ДБЖ (УПС) - низькоякісна вхідна напруга перетворюється в постійну напругу внутрішньої шини, а вже потім створюється потрібна вихідна. Їх ціна істотно вища. Такий пристрій рекомендовано для захисту серверів, дата-центрів та ін., Тобто там, де постійна якісна напруга життєво важлива.

Якщо ви вирішили купити джерело безперебійного живлення, то перед тим добре подумайте для якого обладнання (тобто зрозумійте, який тип вам підходить більше), скільки потрібно часу на збереження документів і виключення, скільки пристроїв буде підключено (к-ть розеток), необхідна потужність (вона повинна бути вища, ніж в пристроїв, для яких воно призначено).

Та й в принципі, джерела безперебійного живлення мають дуже багато корисних «фішок» з якими перед покупкою бажано ознайомитися.

Також, рекомендуємо купувати ДБЖ відомих виробників, які гарантують якість своєї продукції. Популярні пристрої ТМ APC (зокрема, моделі APC Smart-UPS) Powercom, LogicPower, PowerWalker і ін.

На Prote ви можете купити вигідно ДБЖ (УПС) будь-якого типу. Є моделі, які коштують не дорого та ідеально підійдуть для домашнього користування. Є і подорожче моделі для більш серйознішого обладнання.

У будь-якому випадку, звертайтеся до наших менеджерів - обговоривши всі деталі, вони допоможуть підібрати той ДБЖ, який буде найкращим чином справлятися з поставленими завданнями.

Замовляйте зараз - ми організуємо дуже швидко доставку по Києву та відправку по всій Україні.

Захистіть своє обладнання з Prote!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00