Струменеві принтери

З 1 по 37 з 37 (1 стор.)


БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 6467.00 грн.

  Очікується

Ціна: 9132.00 грн.

  Очікується

Ціна: 10918.00 грн.

  Очікується

Ціна: 15089.00 грн.

  Очікується

Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Струменеві принтери

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

В магазині Prote широкий вибір струменевих принтерів

Сьогодні кожен з нас стикається з постійною необхідністю роздруковувати ті чи інші документи: контрольні, реферати, фотографії та багато іншого. Саме тому, принтер є необхідним пристроєм не тільки для офісу, але й для дому. Безумовно, на сучасному ринку представлена величезна різноманітність моделей, проте саме струменевий принтер вважається доступним друкуючим пристроєм, що забезпечує якісний друк.

В даному каталозі ми пропонуємо вашій увазі, широкий вибір струменевих принтерів від відомих виробників техніки за доступною ціною. Варто відзначити, що струменеві принтери не мають такої великої швидкості друку, як, наприклад, лазерні, однак якість друку у них нітрохи не гірше. Більш того, вартість одного роздрукованого листа на струменевих принтерах, в кілька разів менша, ніж на лазерних.

Якщо говорити про технологію друку, то в струменевих принтерах зображення з'являється за допомогою мікрокрапель чорнила, що потрапляють на папір через сопла друкуючої голівки. При цьому, в залежності від моделі, друкуюча матриця може бути вбудована як в принтер, так і в картридж. Щодо місця й розміру нанесення крапель, то ці дані регулюються електронною частиною пристрою. Крім того, технологія подачі чорнила в сучасних струменевих принтерах може бути термічної - коли кожне сопло має свій нагрівальний елемент або п'єзоелектричний - коли всередині сопла розміщена спеціальна п'єзоелектрична пластина.

Які переваги струменевого принтера?

До незаперечних переваг струменевих принтерів варто віднести:

  • Високу якість друку;
  • Можливість друкувати кольорові зображення й фотографії;
  • Низький рівень шуму;
  • Доступну вартість витратних матеріалів.

Знайомтеся з представленими моделями струменевих принтерів в каталозі. А щоб вам простіше було обрати струменевий принтер, кожна модель представлена не тільки фото, але й детальним описом технічних можливостей. А завдяки тому, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками друкуючих пристроїв, у нас представлені дійсно низькі ціни на струменеві принтери.

Щоб замовити струменевий принтер, просто оформляйте електронну заявку або зателефонуйте за вказаними номерами нашим менеджерам, і ми подбаємо про те, щоб покупка принтера пройшла максимально швидко і комфортно, а також подбаємо про адресну доставку в будь-який регіон України.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00