CD та DVD диски

З 1 по 11 з 11 (1 стор.)


БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 534.00 грн.

  Очікується

БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 534.00 грн.

  Очікується

БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 669.00 грн.

  Очікується

Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

CD та DVD диски

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

CD і DVD диски відмінної якості за доступною ціною

В даний час CD та DVD диски користуються величезним попитом, адже саме вони дозволяють безпечно зберігати резервні копії або важливу інформацію, різні бази даних, архіви важливих документів, а також сімейні фотографії, улюблені фільми й музику.

Наш магазин також пропонує вашій увазі якісні CD та DVD диски, ціна яких вас приємно порадує. І для того щоб не втрачати багато часу на покупку, перш за все слід визначитися з типом необхідного диска - це може бути DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW або ж CD-R, CD-RW.

Найпростішим і доступним варіантом є диск CD-R, однак на нього можна записати не більше 700 Мб. Що стосується диска CD-RW, то на нього теж можна записати не більше 700 мб, проте до переваг даних дисків слід віднести можливість перезапису.

Диски DVD можуть бути одношарові і двошарові. На перші можна записати до 4,7 Гб різної інформації, а на другі - до 8,5 Гб. Диски DVD-/+RW мають аналогічний об'єм, проте їх найчастіше використовують для тимчасового зберігання інформації, так як дані диски можна перезаписувати.

Бажаєте замовити онлайн CD і / або DVD диски? У такому випадку наш магазин дешевої продукції для друку «Prote» стане кращим помічником в даному питанні. Вам варто просто зателефонувати, озвучити нашим менеджерам, для яких цілей вам потрібні диски, і вже через кілька хвилин замовлення буде оформлене на ваше ім'я.

Ми налагодили тісні партнерські відносини безпосередньо з виробниками дисків, а це значить, що у нас ви завжди знайдете диск, якість та ціна якого вас приємно здивують.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні, тому незалежно від того, в якому регіоні нашої країни ви проживаєте, просто телефонуйте або оформляйте електронну заявку, а ми подбаємо про те, щоб потрібний вам диск був доставлений за вказаною адресою в найкоротші терміни.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00