Вентилятори для корпуса

З 1 по 50 з 118 (3 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Вентилятори для корпуса

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Працюючи за комп'ютером, ви напевно помічали, що з часом поряд з ним стає дуже тепло.

Справа в тому, що в процесі роботи деякі його деталі сильно нагріваються (особливо блок живлення і процесор). Якщо це тепло не розсіювати, воно досягне критичного рівня і система може дати збій або вийти з ладу.

Щоб цього уникнути рекомендується встановлювати вентилятор для корпусу та окремих комплектуючих.

Кулер для корпуса - найважливіше, що потрібно знати

Вентилятори для корпусу ПК бувають дуже різними, їх різнять й характеристики (можливості) й ціна. Щоб вам було легше орієнтуватися в тому, який вентилятор для корпуса купити, ми зібрали найістотніші характеристики, на які слід звертати увагу при виборі. А саме:

  • розміри вентилятора. Це важливо тому що, чим більший вентилятор, тим сильніший ефект охолодження ви отримаєте. Вони можуть бути маленькими - 45 мм та менше, також 95 - 120 мм і більше. Непоганий варіант - 120 мм. Але (!) Спочатку перевірте, чи поміститься в корпус вашого ПК, тому що в ньому вже встановлені інші деталі і місця банально може не вистачити. Якщо ж вам потрібен вентилятор для корпуса ігрового ПК або просто потужної машини, то тоді більше підійдуть вентилятори розміру 140 мм або навіть 200 мм. Але, знову ж таки, все залежить від того, скільки місця в корпусі є для цього.
  • швидкість обертання вентилятора. На що впливає цей параметр? Чим швидше крутиться, тим сильніше потік повітря. А значить - охолодження буде кращим. Сила повітряного потоку вимірюється в CFM або кубічних футах за хвилину. Чим вища ця цифра в характеристиках, тим краще. Але швидкість обертання може вплинути на гучність. Тому, якщо вам потрібен тихий кулер для корпуса - зверніть особливу увагу на цей момент.
  • роз'єми, за допомогою яких вентилятор кріпиться до материнської плати. Вони можуть бути: 3pin, 4pin, Molex. У чому між ними різниця? 4pin вентилятор дає можливість налаштувати свою роботу таким чином, щоб швидкість обертання регулювалася автоматично в залежності від показників. Тоді як в 3pin кулерів це регулювання відсутнє або дуже умовне(такі кулери дешевші). Molex підключається не до материнської плати, а до блоку живлення і нічого регулювати не можна.
  • тип підшипника, на якому працює вентилятор. На що впливає цей параметр? На якість роботи пристрою, а також на його термін служби. Основні типи: підшипники ковзання і кочення. Перший варіант трохи дешевший і простіший, рівень шуму вищий. Хоча серед підшипників ковзання є вдосконалений варіант - підшипник гідродинамічний (HDB). Це самий тихий підшипник, термін служби у нього довший, ніж у інших підшипників даного типу й ціна вища. Підшипники кочення служать довго, але й ціна на них буде істотно вищою.
  • обирайте виробників, яким можна довіряти: ThermalTake, Noctua, TITAN, GEMBIRD, ENERMAX і інші.

Зокрема, досить популярні кулери TITAN з масляним підшипником ковзання Z-bearing.

А компанія Noctua не так давно представила кулери для корпусу на самостабілізуючих гідродинамічних підшипниках другого покоління (SSO2-Bearing) з тривалою гарантією (6 років) та напрацювання на відмову 150 тис. годин. Рівень шуму у них найнижчий. Вентилятори на підшипниках такого типу одні з найбільш довговічних на сьогодні.

В принципі, це все що потрібно знати, обираючи вентилятор. Якщо є питання - сміливо звертайтеся до менеджерів Prote - вони завжди підкажуть найкращий варіант.

Купити вигідно кулер для корпуса комп'ютера на Prote просто - зателефонуйте нам зараз, ми оформимо оперативну доставку по Києву і відправку по всій Україні.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00