Батареї для ДБЖ

З 1 по 13 з 13 (1 стор.)


Ціна: 661.00 грн.

  Очікується

Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Батареї для ДБЖ

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Менеджер Prote допоможе купити потрібний тип акумулятора ДБЖ

В даний час ДБЖ - джерело безперебійного живлення - є необхідним пристроєм для дому та офісу, яке забезпечить стабільну роботу вашого обладнання, навіть коли в мережі виникають перепади напруги.

Варто зазначити, що сьогодні ДБЖ користуються чималою популярністю. Це легко пояснюється тим, що електромережу в нашій країні не може похвалитися стабільністю. І для того, щоб джерело безперебійного живлення не підвів вас в потрібний момент, вам слід заздалегідь подбати про наявність акумулятора ДБЖ. І якщо вас цікавить акумулятор для ДБЖ, то в даному каталозі ви без зусиль підберете підходящу модель.

Щоб не помилитися з вибором акумулятора, вам слід правильно визначити необхідний тип. На сьогоднішній день акумулятори ДБЖ можуть бути тяговими, гелієвими й свинцево-кислотними.

Тягові акумулятори використовуються в автомобілях. Гелієві акумулятори можуть працювати в широкому температурному діапазоні й вирізняються великою кількістю циклів. Що ж стосується свинцево-кислотних акумуляторів, то вони невибагливі в обслуговуванні та здатні працювати більше 10 років.

В даному каталозі представлено широкий асортимент акумуляторів, але головне, що ціна на акумулятори ДБЖ у нас дійсно мінімальна, а це означає, що ваше джерело безперебійного живлення завжди буде в робочому стані та захистить вашу комп'ютерну техніку від можливих перепадів напруги в мережі.

Знайомтеся з представленим вибором батарей для ДБЖ, і ви неодмінно зумієте знайти підходящу модель. Щоб зробити замовлення вам достатньо просто залишити електронну заявку або зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними телефонами. Ми працюємо на території всієї України, а тому, незалежно від того в якому куточку нашої країни ви проживаєте, ми приймемо замовлення та організуємо оперативну доставку.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00