Флеш-пам'ять

З 1 по 50 з 842 (17 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Флеш-пам'ять

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Широкий асортимент "флешок" за доступною ціною

Флеш пам'ять - це спеціальний запам'ятовуючий пристрій, що підключається через USB-порт до комп'ютерних або інших сучасних пристроїв. Сьогодні USB-флеш накопичувач широко використовується в якості носія інформації. При необхідності, ви зможете зберегти на нього документ, програму, гру, фотографії, відео, аудіо або будь-які інші файли.

Флеш пам'ять отримало таку велику популярність саме завдяки своїм компактним розмірам, як правило цей пристрій не більше 7 см та місткістю обсягом - від 4 до 250 Гб. Саме завдяки цим параметрам "флешка" є незамінним пристроєм, як для роботи, так і для повсякденного життя.

У нашому каталозі представлено широкий вибір флеш-накопичувачів різного об'єму та дизайну від кращих виробників за доступною ціною. Ми гарантуємо високу якість, всіх запропонованих вашій увазі "флешок".

Щоб правильно обрати для себе флеш-накопичувач, зверніть свою увагу не тільки на обсяг інформації, який можна на ньому зберігати, а й на швидкість передачі і запису. Зазначені параметри впливають на швидкість синхронізації "флешки" з комп'ютерним пристроєм. Важливим параметром вибору є і матеріал, з якого виконаний корпус флеш пам'яті - це може бути метал або пластик, також сьогодні можна знайти прогумовані моделі "флешок".

Знайомтеся з представленим асортиментом, вивчайте характеристики представлених флеш-накопичувачів, робіть свій вибір та оформляйте заявку, а ми подбаємо про те, щоб ваша "флешка" була доставлена за вказаною адресою в найкоротші терміни, незалежно від того в якому місті України ви проживаєте. Якщо ж у вас залишилися питання, то просто подзвоніть нашими менеджерами. Вони детально вас проконсультують і допоможуть вибрати флеш пам'ять з необхідними параметрами.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00