Обмін та повернення

Гарантія

На придбаний у нас товар протягом усього встановленого терміну поширюється гарантія виробника. Детальнішу інформацію стосовно гарантії ви можете переглянути в розділі «Гарантія» або зв’язавшись із нашим менеджером будь-яким зручним вам способом.

Повернення товару належної якості.

Обмін та повернення товару здійснюються згідно з чинним законодавством України упродовж 14-ти днів. У рамках закону повернути та/ або обміняти придбаний товар відповідної якості можливо за умови, що вказаний товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд, споживацькі якості, пломби, фабрична упаковка.

Повернення товару помилково придбаного

Якщо Ви помилково придбали товар або у Вас виникли сумніви в його сумісності або якості переконливо просимо Вас не порушувати цілісність упаковки, а зв'язатися з нашим менеджером для консультації.

Повернення бракованого товару

Повернення грошей за бракований товар відбувається за умови підтвердження браку виробником, на ваш картковий рахунок з вирахуванням комісії за переказ грошових коштів або готівкою.

Процедура повернення та обміну

Щоб обмін чи повернення відбулися швидше й простіше, попередньо зв’яжіться із нами.

Зробити обмін та/ або повернення ви зможете:

— для покупців із Києва:

за адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6 у робочий час. При собі вам потрібно мати документ, що засвідчує вашу особу (паспорт чи посвідчення водія).

— для покупців із інших регіонів України:

повернення на відділення «Нової Пошти», склад №9, перед відправленням зв’яжіться із менеджером для отримання детальнішої інформації.

Грошові кошти за повернений товар будуть відправлені вам не пізніше 7-ми робочих днів після отримання нами товару та зараховані на ваш картковий рахунок з вирахуванням комісії за переказ коштів. Попередньо наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення реквізитів вашої платіжної карти. У випадку, якщо ви привезли товар, який ви повертаєте, до нас в офіс самостійно, то грошові кошти будуть повернені вам одразу.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00