Клей канцелярський

З 1 по 5 з 5 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Клей канцелярський

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

У будь-якому офісі працюють із величезною кількістю паперів, всіляких документів, упаковок і т.д. Така робота є в кожному відділі або департаменті, більше або менше, але всюди. У «паперової» роботи часто використовують такий добре всім знайомий канцелярський клей полімерний.

Канцелярський клей, властивості і характеристики

Необхідний в офісі переважно для склеювання паперу, картону. Раніше він із плином часу ставав жовтуватим і псував папір. Зараз цієї проблеми вже не існує, виробники подбали про якість свого продукту. І тепер він не несе ніякої загрози для паперу або інших матеріалів, призначених для склеювання.

Клей конторський має дуже різний склад і класифікується за ступенем адгезії (сили склеювання). Основа буває:

  • полімерна. Це звичайний рідкий клей для паперу. Легко склеює, швидко сохне. Найчастіше він прозорий, тому ніяких видимих ​​слідів не залишає.
  • поливинилацетат (ПВА). Рідкий, із прекрасними характеристиками (добро все склеює).
  • воскова,
  • рослинна

та інші.

В офісах зазвичай використовуються перші два варіанти - зручні, швидко висихають і підходять для щоденних офісних потреб. Серед полімерних зустрічається універсальний варіант - так званий супер-клей. Призначений для роботи з різними типами поверхонь, має підвищену адгезію.

Форма випуску канцелярського клею, яка буває

Конторський клей випускається у різних формах, зручних для того чи іншого склеювання. Найпоширеніші варіанти:

  • рідкий. Виробляється у зручних ємностях якраз для того, щоб здійснювати необхідні дії прямо на робочому місці. Для цього пляшечки випускаються з дозатором. Так ви зможете безпечно нанести потрібну порцію клею на поверхню, що склеюєте.
  • клей-олівець. Теж дуже зручний у використанні, немає контакту із руками, тільки із поверхнями, які потрібно заклеїти. Робиться у дуже компактних розмірах.

Щоб даний товар купити правильно, обов"язково прочитайте інструкцію на упаковці. Там будуть вказані основні його характеристики і матеріали, з якими можна використовувати.

Щоб вигідно купити даний товар на Проте просто зателефонуйте або напишіть нам. В наявності завжди в широкому асортименті ця продукція, а також всі інші канцелярські приладдя для офісу. Доступні покупки як в роздріб, так і оптом. Ціна наших товарів вас приємно порадує.

Телефонуйте зараз - ми оформимо швидку доставку за зручним адресою в Києві або відправку по Україні в будь-яке місто.

Купуйте дешевше все необхідне для офісу на Проте!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00