СБПЧ - ефективний спосіб економити на друкуванні

СБПЧ - ефективний спосіб економити на друкуванні

Швидкий перехід на СБПЧ

Для багатьох користувачів струменевої друкуючої техніки неприємним сюрпризом стає сума витрат, особливо, якщо друкувати треба багато.

Установка СБПЧ - це один із найдоступніших і ефективних методів істотно заощадити на витратних матеріалах.

СБПЧ що це?

СБПЧ це система безперервної подачі чорнила або іншими словами - механізм, який подає чорнило у голівку струменевого друкуючого пристрою зі спеціальних ємностей. Завдяки її установці користувачі зменшують свої витрати на друк у десятки разів!

Системи бувають різні - капсульні або картриджні. Різниця в тому, що перші вимагають встановлення спеціальних капсул, а другі - картриджного блоку на друкуючу голівку принтера.

Картріджні системи набагато популярніші за капсульні. І ось чому: капсульна система вимагає особливого ​​балансування, його порушення може призвести до поломки голівки або самої системи. Хоча є і свої незаперечні переваги: ​​немає смуг під час друку, простота у використанні.

Картриджна СБПЧ повністю сумісна із принтером. В її використанні зазвичай немає ніяких труднощів. Вона нескладна в установці, вибір на ринку великий, сприймається принтером як оригінальний картридж.

CБПЧ картриджна зазвичай встановлюється на домашні друкуючі пристрої, тоді як капсульні найчастіше використовуються для професійного друку фотографій.

Система безперервної подачі чорнила, переваги встановлення:

  • вимагає мінімальної технічної підготовки і суворого дотримання інструкції по установці;
  • заправку може зробити сам користувач, дотримуючись порад із інструкції;
  • продуктивність друкуючого пристрою стає набагато вище - уже не потрібна чистка друкуючої голівки або зміна струменевих картриджів;
  • ціна друку знижується у багато разів;
  • повна безпека для друкуючої голівки - немає ризику, як під час заміни картриджів, що туди проникне повітря і вона вийде з ладу;
  • можна дозаправити потрібний колір, тоді як у звичайному 3-х кольоровому картриджі потрібно міняти його повністю.

СБПЧ - не новинка, ця система існує для всіх струменевих принтерів самих популярних торгових марок: система безперервної подачі чорнила Сanon , Epson і HP.

Так що, якщо ви задумалися про те, що витрати на друк стають занадто великими, то вам обов"язково варто сбпч купити - і проблему вирішено!

У вас все ще є сумніви або додаткові питання - зв"яжіться із менеджерами-консультантами, які завжди допоможуть зробити правильний вибір.

Економте з комфортом!

Вам стануть у нагоді:

Швидкий перехід на чорнило

Швидкий перехід на офісний папір

Швидкий перехід на фотопапір

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00