СБПЧ

З 1 по 19 з 19 (1 стор.)


БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 507.00 грн.

  Є в наявності

Ціна: 290.00 грн.

  Очікується

Ціна: 290.00 грн.

  Очікується

Ціна: 308.00 грн.

  Очікується

Ціна: 308.00 грн.

  Очікується

Ціна: 476.00 грн.

  Очікується

БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 543.00 грн.

  Очікується

БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

Ціна: 906.00 грн.

  Під замовлення

Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

СБПЧ

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Сучасні користувачі принтерів та багатофункціональних пристроїв знайомі з проблемою,яка пов'язана з перезаправкою картриджа – найчастіше цей процес вимагає помітних фінансових витрат. Тому найбільш економічним та доступним в такому випадку буде використання СНПЧ яку можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Для чого слід купувати систему безперервної подачі чорнил?

Основною причиною придбання СНПЧ для наших клієнтів є помітна економія на чорнилі і простота експлуатації пристрою. Зовні пристрій являє собою спеціальну систему, що встановлюється на струминний пристрій, і обладнана ємностями з чорнилом, які розташовуються поряд з друкуючим пристроєм. Більшість моделей таких пристроїв передбачає наявність картриджів, які автоматично обтулюються тому принтер має можливість працювати відразу після заправки зовнішніх ємностей.

Придбання СНПЧ є відмінною можливістю вирішити декілька завдань одночасно і отримати масу переваг в роботі в порівнянні зі звичайними картриджами.

Переваги СНПЧ?

  • простота інсталяції - для цього не потрібно міняти конструкцію принтера, а монтаж при мінімальній технічній підготовці займе від 15 хвилин до 30 хвилин;
  • чудова якість друку;
  • економія часу - застосування цієї системи виключає необхідність прочищення голівки і заміни картриджа;
  • безперебійна робота з великим об'ємом друку документів - система дає можливість дозаправляти ємності безпосередньо в процесі друкування;
  • доступна вартість СНПЧ, купити яку може кожен;
  • довгий термін служби елементів системи.

Ви можете придбати СНПЧ Canon, Epson або HP, обравши його безпосередньо на сторінці нашого магазину. На даний момент ці пристрої є надзвичайно популярними серед споживачів різних категорій. Наш каталог містить велику кількість різних моделей СНПЧ. Придбати їх можна, зробивши оплату будь-яким доступним для вас способом. Використання цієї системи передбачає грамотний підхід до питання підбору потрібного обладнання. Ви маєте можливість перевірити специфікацію товару за допомогою спеціальної інформації про кожний виріб, розташований на нашому сайті. Перш ніж купити СНПЧ, уважно ознайомтеся з усіма її (система - вона) параметрами, а в разі необхідності ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером для отримання додаткової консультації.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00