Біндери та витратні матеріали

З 1 по 50 з 68 (2 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Біндери та витратні матеріали

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

В Prote біндери та витратні матеріали за доступною ціною

Останнім часом, представлені в даному каталозі біндери, користуються все більшою популярністю. І це не дивно, адже даний пристрій допоможе вам за секунди продироколить та прошити велику стопку документів. Іншими словами, саме біндер дозволить вам не просто скріпити необхідну кількість сторінок, але й надати їм акуратний вигляд. А це означає, що використовуючи біндер, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що тендерна документація, комерційну пропозицію, закінчений проект або диплом будуть виглядати акуратно й презентабельно, а самі листочки можна гортати та знайомитися з представленою інформацією.
Щоб правильно підібрати біндер, слід звернути увагу на те, що вони розрізняються за типом використання пружин. На сьогоднішній день на ринку представлені біндери з металевими, пластиковими та комбінованими пружинами.

Як правильно підібрати біндер?

Підбираючи для себе біндер, неодмінно слід звернути увагу на наступні параметри:

  • Тип - біндери можуть бути механічними або електричними, перші відрізняються бюджетної ціною, а другі - стануть відмінним рішенням для великих обсягів, оброблюваних аркушів;
  • Спосіб палітурки - використовуючи пластикові пружини, при необхідності, ви зможете замінювати сторінки, металеві пружини не дозволять провести заміну аркушів, однак для брошурування вони вважаються ідеальним варіантом.
  • Максимальний перепліт й одночасне перфорування - даний параметр біндера вказує на кількість листів, які можна проколоти за допомогою даного пристрою за один раз, а також максимальну кількість листів, які можна зшити за допомогою даного пристрою;
  • Регулювання глибини перфорування - дана функція дозволить вам регулявати цей параметр, в залежності від кількості листів, які необхідно обробити.

Вибираючи біндер, також варто звернути увагу на можливість відключення ножів, що дозволить вам при необхідності обирати формат паперу. При цьому варто відзначити, що принцип роботи у всіх біндерів практично однаковий, даний пристрій спочатку пробиває отвори в документах, а після скріплює їх пружиною.

Переглядайте асортимент, представлений в каталозі, і ви неодмінно зможете підібрати біндер, технічні характеристики якого вас задовольнять. Оформляйте електронну заявку або телефонуйте, а ми подбаємо, щоб відправка замовлення була оперативно виконана за вказаною адресою не тільки по Києву, але й у будь-який інший регіон України.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00