Який принтер купити, дешевше чи дорожче? «Підводні камені» у купівлі друкувальної техніки

Який принтер купити, дешевше чи дорожче? «Підводні камені» у купівлі друкувальної техніки

Швидкий перехід на струменеві принтери

Сьогодні всі ми намагаємось робити раціональні покупки. Економія – тема №1 сучасності. Стосується вона всіх сфер життя і друку також. Адже друкуємо ми більш менш регулярно, витрати можуть бути доволі відчутними, особливо якщо бюджет маленький.

Нещодавно до нас звернувся клієнт із запитом: «Потрібен принтер, щоб якісно, недорого і із СБПЧ». Треба відзначити, що подібні запити зустрічаються все частіше.Наш менеджер запропонував один із найкращих варіантів у наявності - принтер Epson L312. На що отримав відповідь: «А давайте дешевше – це дуже дорогий. Хочу Хочу Canon PIXMA iP2840». Так, безумовно цей варіант набагато дешевший. Але чи є вигода і для кого така покупка буде вигідною? Як прагнучи зекономити не зробити помилку і обрати дійсно найкращий варіант. Давайте трохи розберемося у цьому питанні.

Отже. Почнемо від початку. Ключова відмінність цих двох пристроїв: у першому вже є вбудована СБПЧ, у другому використовуються картриджі із вбудованими друкувальними голівками (на які у подальшому можна встановити СБПЧ). Власне, конструкція у першу чергу обумовлює цю різницю у вартості між ними.

Перш за все, перед купівлею добре обміркуйте, а навіщо вам потрібен принтер? Що ви будете на ньому друкувати (тексти, графіки, презентації, картинки чи фото), як часто ви будете це робити. І вже на цьому етапі коло пошуків суттєво звузиться. Для порівняння: ресурс стартового набору чорнила згаданого Кенона – 180 сторінок чорно-білого друку, а у Епсона – 4000 сторінок.

Далі. Звичайно ж, на Canon можна купити СБПЧ і встановити її – це зовсім не складно. Друкувати без проблем ви зможете +/- 6 місяців (в залежності від обсягів, умов використання і т.д.). Потім картриджі (їх деталі) можливо, зносяться. Вам доведеться купувати нові. Знов встановлювати СБПЧ (правда ,можна і стару). Така ситуація буде повторюватись знову і знову.

У випадку із Фабрикою від Epson ситуація зовсім інша. Конструкція даного апарата вже передбачає вбудовану систему безперервної подачу чорнила і великий стартовий ресурс. Коли фарби для принтера скінчаться, вам треба буде лише купити нові і долити їх у ємності, де чорнило скінчилось. При чому, скоріше за все, не всі відразу. Адже кольорі закінчуються не рівномірно в залежності від того, що саме ви друкували.

В обох випадках ви можете купити якісне сумісне чорнило, яке коштує у 6-8 разів дешевше від оригінального – тут економія очевидна.

Повертаючись до питання, який друкувальний пристрій купити? Той, що коштує дешевше чи все ж таки обрати модель дорожче? Ми порадимо наступне. Якщо обсяги у вас невеликі, фотографічної якості не треба і бюджет доволі маленький – обирайте прості і недорогі моделі. Той самий iP2840 – досить нормальний варіант. Але (!) якщо обсяги великі, вам потрібен друк фотографій і кольорових зображень високої якості і бюджет, який ви маєте в своєму розпорядженні, складає десь 200 у.о. – вам варто звернути увагу на моделі дорожчі (із заводськими СБПЧ і великим ресурсом друку).

Обирайте принтер правильно!

Швидкий перехід на офісний папір

Швидкий перехід на фотопапір

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00