Як вибрати картридж для лазерного принтера?

Як вибрати картридж для лазерного принтера?

Швидкий перехід на лазерні картриджи

Швидкий перехід на лазерні сумісні картриджі

Швидкий перехід на лазерні оригінальні картриджі

Під час використання друкуючого пристрою завжди виникає необхідність заміни картриджа. Ринок витратних матеріалів запропонує вам оригінальні, картриджі, сумісні, а також піратські. Слід відзначити, що на піратські копії не слід звертати увагу. Так, вони найдешевші, але при цьому ви гарантовано зменшуєте строк служби свого пристрою. Після використання піратських копій, ремонт обладнання буде коштувати вам вдвічі дорожче, ніж ви зекономите. Натомість, оригінальні та сумісні лазерні картриджі слід розглянути детальніше.

Який картридж для лазерного принтера обрати – оригінальний чи сумісний?

Ваш вибір має залежати від потреб. Сумісні та оригінальні вироби рівні у властивостях друку і всіх характеристиках. Відмінності між ними: бренд та ціна. Визначте собівартість роздрукованого аркуша. Для цього, подивіться, на скільки аркушів вистачить картриджа лазерного принтера і яка його ціна. Зробивший такий аналіз, ви побачите, що за однакових характеристик собівартість друку при використанні сумісних картриджів буде у два рази нижче, ніж при використанні оригінальної продукції.

Лідери на ринку сумісних картриджів для друку.

Сумісні картриджі виробляються багатьма молодими фірмами та компаніями із багаторічним досвідом. Особливе місце у цій сфері належить компанії Patron. Продукція цієї компанії завжди якісна, що підтверджено документами ТУ, сертифікацією УкрСЕПРО, міжнародним сертифікатом STMC та сертифікатами ISO. Крім цього, компанія надає гарантію та протестовану продукцію кожного свого виробу.

Щоб не загубитись у безлічі продукції, що є на ринку, ми рекомендуємо звернутись за допомогою до спеціалістів. Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, що буде відповідати усім необхідним вимогам щодо якості і безпеки друку.

Сумісні картриджі – хіти продажів:

Картридж Canon 725 сумісний для Canon MF3010 Patron Green Label

Картридж HP CF283A Free Label

Картридж Samsung MLT-D101S Extra Label

Картридж Xerox 113R00667 Patron Extra

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00