Ресурс картриджа

Ресурс картриджа

Перейти на сторінку лазерних картриджів

Перейти на сторінку струменевих картриджів

Ресурс картриджа - це показник, який визначає середню кількість сторінок, яку ви можете отримати використавши картридж до повного його закінчення. Раніше, кожна компанія - виробник використовувала свою систему для визначення цього показника. Це призводило до того, що порівняння ресурсу картриджів різних виробників було неточним і, по суті, не мало сенсу. Через це, з часом, була розроблена єдина вимірювальна система

Вперше ресурси були визначені в 2004 році для чорно-білого друку (ISO / IEC 19752). Через два роки, були виведені єдині системи для кольорових картриджів, призначених для струменевих принтерів та лазерних принтерів. Перша отримала номер 24711, друга - 19798.

Організація з стандартизації визначає ресурс на основі статистичного аналізу отриманих даних, при дослідженні основних пунктів мають вплив на кількість копій.

Навіщо потрібен цей стандарт.

Купуючи друкуючу техніку, покупець повинен знати який принтер буде більш вигідним у використанні. Без єдиної системи, дуже складно порівняти одні й ті ж функції різних виробників. Єдиний стандарт дозволяє визначити середнє значення, до якого ви можете прирівняти показники обраного вами пристрою. Так само, цей стандарт дає виробнику розуміння, в які технологічні рамки повинен вписуватися їх продукт.

Чорно - білий друк.

Проводячи дослідження, визначили, що, в середньому, сторінка заповнюється тонером при стандартній монохромного друку на 4-5%, від загального обсягу сторінки. Це всього лише до 2000 символів 12 шрифтом. При цьому, така ж кількість символів надруковані жирним шрифтом будуть споживати більше тонера при роздруківці. Звісно, точний обсяг отриманих копій з одного картриджа може відрізнятися від обсягу, отриманого в ході дослідження. На це може впливати режим друку, навколишнє середовище, рівень заповнення сторінки.

Отже ресурс картриджа вказується при 5% заповнені сторінки, зразок такої сторінки ви зможете побачити нижче.

Друк в кольорі.

Для тестування кольорових картриджів (як 24711/24712, так і 19798) використовується п"ять сторінок з різними відсотковим заповненням. На цих сторінках знаходяться текст, таблиця, графіки, малюнки. Середня наповненість сторінки в даному випадку збільшується, і становить від 20%. При проведенні дослідження, в приміщенні дотримується сприятлива температура, використовується стандартні настройки апарату і класичний набір сторінок. Для установки ISO / IEC 24712 використовується друк у форматі А4 або 21,6мм x 28мм. Для отримання якісного результату завжди використовується програма «PDF Reader» останньої версії через яку пропускається документ, яким тестується ресурс.

Проведення досліджень.

Для отримання якісного результату аналізу, використовується середнє значення кількох комплектів картриджів. Як правило, використовують 9 картриджів, які виготовлялися в різні проміжки часу. Так само, з цією метою, використовується мінімум 3 друкуючих пристрої, для уникнення різниці в налаштуваннях та інших зовнішніх факторів, пов"язаних з принтером.

Після проведення всіх дослідницьких робіт отримане значення прирівнюється до показників ISO. І розраховується граничний ресурс за формулою:

P = Pср-1,86 × ΔP / 3

Де: Р - ресурс по ISO, кількість аркушів

Pср - середнє значення, кількість аркушів

ΔP - відхилення, кількість аркушів

Загальноприйняті стандарти дають надійні офіційні дані, які ви можете аналізувати, купуючи друкувальний пристрій і картридж. Однак не варто розраховувати, що ви отримаєте точно таке ж число віддрукованих листів, як при дослідженнях. Найчастіше, дійсне число копій, буде менше, так як це залежить від температури приміщення, наповненості сторінки, частоти користування апаратів, та багатьох зовнішніх чинників.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00