Як зменшити вартість струменевого друку у десятки разів? Відповіді на Prote

Як зменшити вартість струменевого друку у десятки разів? Відповіді на Prote

Швидкий перехід на ПЗК

Швидкий перехід на СБПЧ

Друкуючі апарати - давним-давно не розкіш, а можна сказати - незамінна річ у будь-якому офісі і навіть вдома. Не дивлячись на те, що ми практично повністю «переїхали» у віртуальну реальність, друк документів, фотографій, картинок все ще дуже актуальний. Так буде ще довго.

Ви купили струменевий принтер, цілком ним задоволені. Але із плином часу обов"язково постане питання про заміну витратних матеріалів, поповнення запасів наявних. Фінансову сторону питання теж не варто скидати з рахунків. Нехай струменевий друк і економічний, але покупка витратних матеріалів - все ж стаття витрат. А якщо обсяги немаленькі, то витрати будуть відчутні.

В якості розумної економії скористайтеся ПЗК або СБПЧ - вони істотно зменшать витрати при тому, що якість ніяк не постраждає (за умови використання хорошого чорнила, зрозуміло). Про те, що це таке багато користувачів струменевого техніки знають хоча б з чуток. Та й назви пристроїв говорять самі за себе.

ПЗК або СБПЧ, що вибрати

Найважливіші плюси перезаправних картриджів

  • невисока вартість;
  • щоб його встановити, допомога майстра абсолютно не потрібно;
  • навіщо їхати в сервісний центр, щоб заправити? Заправка дуже легка навіть для новачка - вийняв пробку із отвору, залив чорнило - апарат готовий;
  • а якщо купите якісну неоригінальну фарбу - заощадите ще більше;
  • витримують десятки заправок.

СБПЧ - найважливіші плюси

  • набагато дешевше оригінальних картриджів;
  • користуючись системою, ви знизите контакт друкуючої голівки із повітрям (не потрібно постійно виймати для дозаправки). Відповідно, ризик того, що вона засохне, суттєво зменшується.
  • сумісні фарби для принтерів допоможуть зменшити витрати;
  • прослужить дуже довго.

Щоб правильно вибрати пристрій об"єктивно оціните обсяги робіт, свої можливості технічні (адже для інсталяції системи подачі потрібні деякі знання, вона має досить складну конструкцію). Якщо ви небагато друкуєте - рекомендуємо купувати картридж перезаправний. А ось для тих, хто друкує багато, часто - офіси, великі обсяги - все ж логічніше купити СБПЧ.

Проблем із покупкою у вас не виникне, адже товарів даної категорії в магазинах дуже багато. Головне - вибирайте відомого виробника, щоб не отримати неприємних сюрпризів у вигляді поганої якості зображень або виведення із ладу пристрою для друку. Адже економія повинна бути розумною.

Друкуйте вигідно!

Вам знадобиться:

Швидкий перехід на чорнило

Швидкий перехід на папір для принтера

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00