Шукаєте маркери для дошки? Ми розповімо, які потрібно купувати

Шукаєте маркери для дошки? Ми розповімо, які потрібно купувати

Швидкий перехід на маркери для дошки

Зараз є безліч пристроїв, призначених для письма та використання у навчальному процесі або всіляких презентаціях, тренінгах та навчаннях, що стало таким модним в останні роки. Найбільш економічний варіант такого обладнання та той, що найбільше зустрічається, напевно, є фліпчарт - де завгодно його бачимо. Але є й інше обладнання. Ось про специфіку письма на них ми і поговоримо трохи докладніше.

Магнітно-маркерна дошка - це вже досить звичний атрибут нашого життя. Зустрічаються і в школах, і в офісах, і вдома. Це дуже зручно - намалювати або написати блок-схему або будь-яку іншу інформацію, щоб можна було зрозуміліше донести інформацію до вашої аудиторії або використовувати у навчанні дітей.

Вам знадобляться особливі маркери, адже далеко не всі підійдуть для того, щоб писати на ній. Чому ж? Є такі, що не змиються із її специфічної поверхні і, тим самим, просто пошкодять її. Тому на поверхні дошки категорично не можна писати, наприклад, перманентним фломастером. А які ж підійдуть? Ми зараз розповімо.

H2Які маркери потрібні для дошки

Які взагалі бувають маркери? Умовно поділимо їх на три групи:

• перманентні;

• для фліпчартів;

• борд-маркери (англ. «дошка»), вони ж сухостиральні маркери.

Які маркери вибрати для письма на магнітно-маркерні дошки?

Перші два типи категорично не підходять. Адже сліди від перманентних ви потім не зітрете, тобто ви зіпсуєте саму поверхню - це не варіант. Фломастери для фліпчарта на дошках не пишуть взагалі.

Ваш варіант - борд-маркери або сухостиральні з чорнилом на водній або спиртовій основах. Тому вони прекрасно і швидко сохнуть. Якщо ви торкнетеся напису пучкою, кольоровий слід тут же залишиться на ньому. Це, до речі, є перевіркою якості фломастера. Тільки якісний борд-маркер залишає слід у вигляді кольорового пилку на пальцях.

Якщо написи стираються погано - то, швидше за все, він не дуже хорошої якості, вам доведеться купити маркер для дошки інший.

Зазвичай, борд-маркери для дошок стираються губкою, яка зроблена спеціально для цього. Для ще кращого і чистого витирання можна придбати також спрей, призначений саме для цих цілей.

Для того щоб маркери для дошок не засихали швидко, тримайте їх горизонтально - так чорнило рівномірно розтечеться і це допоможе запобігти передчасному висиханню.

В принципі - це все, що потрібно знати про маркери для дошок.

Пишіть яскраво!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00