Маркери для магнітних дощок та фліпчартів

З 1 по 13 з 13 (1 стор.)


Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Маркери для магнітних дощок та фліпчартів

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Фліпчарт, різні дошки - приладдя, яке можна зустріти в будь-якому офісі або навіть вдома. Дуже зручні для проведення презентацій, навчань, тренінгів або просто для малювання. Звичайно ж, писати на них будь-якими засобами для письма не варто. Для цього існують спеціальні фломастери - маркер для фліпчарта та маркери для дошки магнітної.

Фліпчарт маркер, основні характеристики

Призначений для письма на папері, тому чорнило в ньому на водній основі. Зазвичай мають круглий корпус та не мають ніякого запаху. Водні маркери мають стандартні кольори - це синій, червоний, зелений, чорний. Пишуть досить яскраво, їх добре видно здалеку. Товщина лінії зазвичай 2.5 мм (хоча є й інші). Маркери для фліпчарту при письмі не просочуються на іншу сторону і довго не висихають навіть без ковпачка.

На Prote ви можете купити цей товар вигідно, так як ціна у нас досить доступна.

Якщо ж у вас дошка для маркерів, тоді потрібно купити маркери для магнітно-маркерних дощок (ще називають борд-маркер). А стирати написи краще губкою, яка теж випускається спеціально для дощок.

Чорнило в таких маркерах водорозчинні або на спиртовій основі. Тому вони висихають швидко та не розмазуються. Ширина лінії може бути - 2 мм; 4 мм. Маркери для магнітної дошки мають конусоподібні наконечники для більшої зручності письма. Випускаються в самих різних кольорах: синій, червоний, зелений, чорний і багато інших. Маркери для малювання, для дитячої магнітної дошки більш яскраві – помаранчеві , рожеві і т.д. Для того щоб купити дешевше, обирайте маркери в наборах.

На Prote ви з легкістю вигідно можете купити маркер для магнітної дошки брендів Jobmax, Centropen ін.

Просто зателефонуйте або напишіть нам. Ми оперативно оформимо замовлення, організуємо доставку по Києву або відправлення по Україні в будь-яку точку України «Новою Поштою», «Урпоштою» чи «Інтайм».

Пишіть красиво з нашими маркерами!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00