• Картриджі для факсів

Перезаправні картриджі (ПЗК) для epson

З 1 по 15 з 15 (1 стор.)


БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
Waiting...

 Купити в один клік

Product thumbnail

Перезаправні картриджі (ПЗК) для epson

шт.
0 грн.
Количество
Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Перезаправні картриджі (ПЗК) для Epson є оптимальним вибором серед власників струменевих принтерів, які роздруковують 100-200 сторінок тексту або 50 фотографій в тиждень. Вони розраховані на домашніх користувачів, студентів, офісних працівників і забезпечують високу якість друку.

Головною перевагою ПЗК для Epson в тому, що вони дозволяють помітно знизити вартість друку. Якщо після витрачання оригінальних (НЕ перезаправних) картриджів кожного разу доводиться купувати нові, то ПЗК просто заправляються чорнилом в міру необхідності. Сам процес заправки вкрай простий: потрібно лише акуратно перелити чорнило з флакона до відповідного відділення картриджа і закрити кришечку. Таким чином, перезаправні картриджі є майже «вічними», до їх фізичного зносу, що відбудеться дуже нескоро. А чим довше ви користуєтеся ПЗК, тим більше економите.

У нашому магазині ви можете придбати ПЗК для епсон як в комплекті з чорнилом, так і без них. При цьому ПЗК для Epson можуть працювати не тільки з чорнилом на водорозчинній основі, але і на пігментній, що істотно розширює ваші можливості. Вибір залишається за Вами. Варто відзначити, що всі картриджі, зокрема і популярна модель ПЗК для Epson SX 130, мають прозорий корпус. Це дуже зручно, тому що дозволяє візуально контролювати рівень чорнила.

Основна перевага – це можливість обнуління чіпа без додаткових зусиль, що значно полегшує процес перезаправлення. Заміна або спроба кустарної дозаправки оригінальних картриджів пов'язана зі складним процесом «обнулення» лічильника шляхом скачування з Інтернету і установки спеціальної програми. На ПЗК для Epson з «самообнуляючим» чіпом це відбувається автоматично. Нові моделі, такі як ПЗК для Epson SX 130 обнулюються в момент, коли ви картридж встановлюєте в апарат. Це значно полегшує обслуговування пристрою, роблячи його простим і зручним для будь-яких, навіть для користувачів, які погано розбираються в техніці.

Якщо ви вирішили придбати ПЗК для Epson в нашому магазині, але не можете визначитись з вибором - зв'яжіться з нашими менеджерами. Компетентні фахівці допоможуть вам підібрати конкретну модель ПЗК, детально розкажуть про її технічні особливості, допоможуть у виборі чорнил. Вони також дадуть відповідь на всі питання - як по самому товару, так і оплаті і доставці.

Waiting...

 Товар доданий у кошик

Изображение товара

шт.
Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00