Що таке фліпчарт і яким він може бути

Що таке фліпчарт і яким він може бути

Швидкий перехід на фліпчарти

Фліпчарт - порівняно нове канцелярське приладдя, добре знайоме багатьом офісним працівникам. Іноді - просто незамінна річ для проведення тренінгів, навчання, будь-яких інших масових заходів.

Грубо кажучи, це та ж магнітно-маркерна дошка, тільки із трохи розширеними можливостями: на ній можна не тільки писати, креслити, малювати, а й прикріплювати аркуші паперу. Зазвичай вони кріпляться зверху, набагато рідше з боків дошки. Під час роботи вам потрібно всього лише перевертати використані листи.

Які бувають фліпчарти

  • стаціонарні;
  • мобільні.

Перші закріплюються на тринозі. Їх потрібно встановлювати вручну у потрібне місце. Досить легко переносяться. Зазвичай можна регулювати висоту триноги, рівень нахилу самої дошки, а «ніжки» в разі потреби легко складаються.

Другі - на коліщатках, це дуже зручно - рухайте куди потрібно без зусиль. Навіть гальмо є - воно не дозволяє дошці рухатися самостійно.

Якщо ви вирішили малювати на самій поверхні - не забувайте, що звичайним фломастером це робити не можна. Для цього використовуються спеціальні спиртові, стираються вони легко за допомогою губки, призначеної для цієї мети. Бувають дошки, поверхня яких дозволяє користуватися крейдою, або і крейдою, і маркером.

Зустрічаються дошки із керамічною поверхнею. Для чого такі потрібні? Вони ударостійкі і подряпину на таких зробити дуже складно. Виробники пропонують на них вічну гарантію (тому вартість може бути високою).

Папір для фліпчарта буває різним: він може бути і білий, і в клітку для більшої зручності тому, хто пише.

Крім самого фліпчарта, вам знадобляться і аксесуари до нього: потрібно купити губки для фліпчарта , і магніти, і маркери. Можуть стати в нагоді і магнітні тримачі для фломастерів або для паперу.

Навчайте легко!

Можливо, вам знадобляться:

Швидкий перехід на папір для фліпчарта

Швидкий перехід на маркери для фліпчарта

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00