Вибираємо лазерний кольоровий принтер правильно

Вибираємо лазерний кольоровий принтер правильно

Швидкий перехід на вибір лазерного принтера

Швидкий перехід на вибір лазерного БФП

Сучасний ринок в змозі запропонувати вам широкий вибір принтерів. Технологія друку вже давно не обмежується тільки лазерними та струменевими. Однак, вони залишаються найбільш популярними для особистого використання та для бізнесу. Це обумовлено ціновою доступністю апаратів та витратних матеріалів до них. Обираючи між цими двома видами принтерів, варто віддати перевагу лазерним пристроїв особливо, якщо ви плануєте друкувати текстові документи.

Переваги лазерних принтерів.

Пристрої з лазерним друком мають ряд, незаперечних переваг:

Ціна на витратні матеріали.

Для прикладу ми обрали два види принтерів HP. Перший - лазерний принтер LaserJet P1102 - CE285A . Ціна на оригінальний картридж для цього пристрою становить 2085,00 грн. а ресурс 1600 копій. Другий - струменевий Deskjet 1220c з картриджем HP 51645A , так ось, витратні матеріали на нього будуть коштувати в межах 1333,00 грн. його ресурс буде 830 стр., але треба пам"ятати, що в струменевому використовується ще і кольоровий картридж C6578DE вартість його складе 1432,00 грн. ресурс 450 стр. (всі ціни вказані станом на серпень місяць 2017 р.). При простому додаванні вартості картриджів явно видно, що ціна на лазерний картридж вельми виправдана та вигідна, враховувати варто і той факт, що лазерні картриджі підлягають багаторазовій заправці, що ще в рази здешевлює їх вартість.

Якість друку.

Якість друку у лазерних принтерів набагато вище, ніж якість друку струменевих.

При друці на лазерному принтері та БФП, результат його роботи можна прирівняти по якості друку поліграфії. Враховувати варто, що дане твердження є правильним, якщо ви друкуєте документи та чорно-білі графіки.

Лазерний пристрій буде завжди готовий до друку.

Стан апарата не буде залежать від частоти використання. На відміну від лазерних пристроїв, картриджі в струменевих - швидко пересихають. Якщо не користуватися стременевим принтером певний час чорнила можуть засохнути і вам необхідно буде звертатися в сервісний центр, що б привести його в робочий стан.

Швидкість друк.

Струменеві принтери можуть відтворювати до 20ти копій за хвилину, непоганий результат. Однак, лазерний принтер надрукує до 35ти копій за такий же проміжок часу.

Інша сторона медалі.

Будучи об"єктивними, варто відзначити, що є і недоліки у лазерних принтерів в порівнянні зі струминними колегами. Вони споживають в рази більше енергії. Але, мабуть, головна відмінність, полягає в тому, що друк фото на лазерних принтерах, буде виглядати як картинка, яскрава і якісна, але картинка. У той час, як струменевий принтер відтворить якісно фото будь-якої складності. Цей момент, зводить використання лазерних принтерів до якісного відтворення документів.

Перед вибором пристрою потрібно визначитись з його завантаженням, так як кожен принтер має таку характеристику як - місячне навантаження. Для друку великих обсягів документів та текстів обирайте відповідний лазерний принтер або БФП. Для друку якісних фотографій та кольорових зображень обирайте струменевий принтер. Незалежно від того який пристрій ви оберете завжди наперед поцікавтесь витратними матеріалами, їх вартістю, можливістю заправки та альтернативними варіантами (картриджами, папером, чорнилом, тонерами) в подальшому саме з ними ви будете найчастіше стикатися.

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00