Види ароматизаторів, що і де використовувати

Види ароматизаторів, що і де використовувати

Швидкий перехід на освіжувачі повітря

Враження про будь-який офіс складається під час першого ж візиту. Наскільки він організований, чи в чистоті - все це видно відразу. І всім, звичайно ж, хочеться, щоб враження було найсприятливішим. Адже це вже половина успіху. Крім чистоти і загального порядку велику роль тут грають і запахи. Адже легкий, ненав"язливий аромат завжди приємний, він діє злегка розслаблююче і створює відчуття додаткового комфорту.

І добре, що зараз доповнити атмосферу якимось приємним ароматом дуже легко - адже на ринку так багато різноманітних засобів для цього.

Які бувають освіжувачі повітря

Виробники побутової хімії давним-давно випускають дану продукцію і домоглися в цій сфері істотних успіхів. Тепер ви можете купити будь-який аромат в будь-якому вигляді і формі.

Є три основних види, в яких випускаються кімнатні ароматизатори:

Спреї-освіжувачі, де краще використовувати

Спрей - безумовно, найвідоміший вид, що існує вже дуже давно. Лінійка аерозольних освіжувачів дуже широка. Є аромати прості і досить складних композицій. Для кімнат, де дозволено курити, підійдуть спеціальні - антитютюн.

Аерозоль може бути із різним типом розпилення:

  • сухе;
  • вологе.

Сухе не передбачає бризок. Такі освіжувачі не залишають слідів на поверхнях і відрізняються підвищеною стійкістю.

Вологе звичайнісіньке, при ньому дрібні крапельки вологи із ароматом розбризкуються у повітрі, тим самим створюючи аромат.

Аерозольні освіжувачі зазвичай досить недорогі, випускаються практично всіма виробниками побутової хімії. Відмінно підійдуть для туалетних кімнат у будь-якому офісі і на кухні.

Освіжувач в саше, де використовувати

Саше вигідно відрізняється своєю мініатюрною формою. Прекрасно підійде тим, кому набридли хімічні, важкі аромати. Такий вид добре підійде для використання у корпоративному автомобілі, для ароматизації невеликих кімнат або кімнат спеціального призначення. Припустимо, у вас в офісі є окрема гардеробна. Або ви працюєте в сфері послуг (готельний бізнес) і використовуєте шафи, комоди для зберігання речей - саше ідеально підійде в цьому випадку.

Випускається подібна продукція із дуже цікавими комбінаціями запахів і в досить гарних упаковках.

Дифузор із паличками, що це

Доволі новий вид освіжувачів, який вже завоював популярність серед користувачів і це не дивно.

На вигляд це ємність, наповнена рідиною із аромамаслами із ротанговими паличками, які вставляються в цю ємність. Палички, ввібравши рідину, починають виділяти приємний аромат тривалий час.

Основні переваги

  • використовуються натуральні інгредієнти;
  • форма випуску. Ємності зазвичай дуже оригінальні і стануть родзинкою інтер"єру будь-якого кабінету. А ніжний аромат вигідно підкреслить обстановку.

Крім цього, хочемо звернути вашу увагу на нейтралізатор запахів для текстилю, килимів або одягу. Якщо у вас в офісі є ковролін, меблі із текстильною оббивкою, то ця річ просто необхідна! Та й сидіння у корпоративному автобусі або автомобілі іноді потрібно «освіжити». Він успішно усуває запахи затхлості, сигаретного диму або їжі.

Може бути, вам потрібна інші товари для офісу:

Швидкий перехід на побутова хімія

Швидкий перехід на господарські товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00