Товари для офісу. Найпопулярніші питання. Частина 1

Товари для офісу. Найпопулярніші питання. Частина 1

Друзі, як ви знаєте, в асортименті нашого магазину є все, що потрібно будь-якому сучасному офісу:

  • Товари для друку.
  • Витратні матеріали.
  • Канцтовари.
  • Офісна техніка.
  • Комп"ютери та комплектуючі.
  • Побутова хімія та господарчі товари.

У клієнтів інколи виникають питання з того чи іншого приводу. Ми зібрали ті з них, що задаються найчастіше. Спробуємо відповісти на все по порядку. Отже.

Як зменшити витрати на друк?

Оптимізація витрат - актуальне питання сьогодні. А друк всіляких документів, зображень тощо - досить витратне заняття. Ми можемо порекомендувати нашим клієнтам наступне: використовуйте чорно-білий режим в налаштуваннях принтера, якщо вам не потрібна кольоровий друк. Якщо документ не особливо важливий, використовуйте економний режим друку, не соромтеся друкувати на чернетках. Переходьте на сумісні чорнила, картриджі. Для струменевих пристроїв використовуйте ПЗК і СБПЧ. Перш ніж, роздрукувати цікаву для вас інформацію зі сторінки в Інтернет, пошукайте, чи немає адаптованої версії для друку. Навіщо вам вся реклама, кнопки навігації та інший «сміття»?

Яке чорнило краще, оригінальне або сумісне?

Питання не зовсім правильне. І те, і інше хороше. Ясна річ, що виробник пристрою гарантує найкращу якість друку своїми же чорнилом, та ще й на своєму папері. Але якщо ви купите сумісне чорнило відомих сертифікованих виробників, що тестують свій продукт в лабораторіях - ви отримаєте якість нітрохи не гірше, але по грошах істотно дешевше.

Як перейти на сумісне чорнило?

Серед наших клієнтів шаленою популярністю користується чорнило для принтера ТМ «Barva». Виробник вітчизняний, на ринку давно, завоював гарну репутацію відмінною якістю своєї продукції. Таке питання задається доволі часто покупцями. Перехід на ці чорнило досить «безболісний». Просто доливайте в ємності із оригінальним чорнилом (коли їх там залишається вже зовсім небагато) «Barva» і все. Але не забувайте, що найкращу якість друку ви отримаєте після повного переходу. Якщо ж вам потрібна бездоганна передача кольору відразу - тоді рекомендуємо промити попередньо від залишків старих чорнила самостійно, а ще краще - в СЦ.

Що таке ресурс картриджа і навіщо на нього звертати увагу?

Одна із найважливіших характеристик - це та кількість аркушів, яку ви зможете надрукувати при 5% заповненні аркуша. Цей параметр залежить від того, що саме ви будете друкувати (текст або зображення, якого розміру шрифт і т.д.). Крім того, має значення, в яких умовах буде відбуватися друк - вологість, температура повітря і т.п. У будь-якому випадку, даний параметр дає уявлення про можливості апарату і дозволяє прорахувати витрати на друк (+/-).

Який фотопапір кращий, матовий або глянцевий?

Знову ж таки, не зовсім правильне питання. Дивлячись для чого. Якщо вам потрібен друк професійної якості, друкувати ви будете на 6-ти кольоровому фотопринтері або БФП, тоді, звичайно ж, потрібно купити глянцевий фотопапір або суперглянець. Прекрасна передача кольору, передача напівтонів, деталізація зображень будуть забезпечені. Якщо ж ви будете роздруковувати будь-які матеріали на офісному принтері - вам більше підійде матовий фотопапір. За ціною він дешевший, ідеально підходить саме для друку на 4-кольорових офісних апаратах.

Як вибрати касову стрічку?

Це дуже просто. Ознайомтеся із технічними характеристиками апарату, для якого ви вирішили її купити. Тип, розмір і т.д. А далі вже замовляйте потрібну. Важливо (!) Якщо ви купите стрічку за шириною більше рекомендованої - це не страшно, можна друкувати. А навпаки - це вже неприємність. Занадто широка стрічка «не стане» у ваш касовий апарат.

Який вибрати принтер, струменевий або лазерний?

Відповідь на це питання залежить від декількох моментів. Навантаження і який саме друк вам потрібен. Якщо вас цікавить монохромний друк - сміливо купуйте лазерний апарат. При цьому почитайте у його характеристиках, на який обсяг роботи в місяць він розрахований. Якщо також знадобиться кольоровий - графіки, презентації, прості зображення (тобто звичайний офісний друк) - тоді купуйте 4-х кольоровий друкувальний пристрій. А якщо вам потрібен друк фотографічної якості - тоді необхідно придбати 6-ти кольоровий пристрій. Саме такі друкувальні апарати призначені для фотодруку професійної якості.

Як почистити монітор без розводів?

Якщо ви хочете чистити його правильно, то дотримуйтесь простих порад. Чистити треба тільки відключений пристрій, що вже охолонув. Використовуйте спеціально призначені для цього засоби для чищення моніторів. Не натискайте сильно на екран. Чекайте, поки пристрій повністю висохне, тільки потім його включайте. А для ще кращого ефекту пройдіться по ньому сухою серветкою із мікрофібри. І ніяких розводів або інших слідів не залишиться!

Мережевий фільтр-подовжувач, як вибрати?

Визначтеся, скільки вам буде потрібно розеток (скільки пристроїв потрібно підключити) і яка має бути довжина кабелю. І найголовніше (!). Подивіться, на яку потужність розрахований мережевий фільтр-подовжувач . Приблизно прикиньте потужність пристроїв, що підключаються. А тепер вже робіть остаточний вибір. Адже, на жаль, користувачі часто не звертають на цей параметр увагу. Купують що дешевше, підключають до нього велику побутову техніку, та ще й в усі п"ять розеток, а потім дивуються, чому він тут же вийшов з ладу. Подивіться, раптом він розрахований лише на підключення ПК і аксесуарів до нього?

Презентер що це таке?

Презентаційне обладнання стало дуже широко застосовуватися зараз. І до нього у користувачів теж іноді виникають питання. Що ж таке презентер і навіщо він вам потрібен? Якщо говорити простою мовою - це пульт дистанційного керування вашими доповіддю або презентацією. Компактний пристрій, який дозволить перемикати слайди, за допомогою лазерної указки показати особливо важливі моменти, за допомогою вбудованого таймера стежити за часом доповіді і при всьому при цьому не переживати про відстані. Адже даний пристрій досить потужний, ви не будете прив"язані до одного місця на конференції або іншому відповідальному заході.

Це лише частина наших відповідей на ваші питання. По мірі їх надходження ми будемо відповідати в наших наступних публікаціях.

Працюйте легко!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00