Штемпельна фарба для печатки

Штемпельна фарба для печатки

Швидкий перехід на штемпельна фарба

У будь-якому офісі, де є діловодство, знають, що без всіляких печаток, нумераторів та штампів не обійтись. Кожен із цих пристроїв для своєї роботи вимагає такий витратний матеріал як штемпельна фарба.

Штемпельна фарба що це?

Штемпельна фарба – це барвник, яким на папір наноситься відбиток за допомогою кліше печатки, штампу і т.д. або, інакше кажучи, - це чорнило для печаток та штампів.

Штемпельна фарба для печатки може бути на водній, олійній та спиртовій основах. У чому між ними різниця?

Чорнило для печаток та штампів на водній основі - ідеальний варіант для роботи в офісі. Воно швидко висихає і не розмазується на папері, що дуже важливо у роботі із документами. Може використовуватись у будь-якому відповідному офісному пристрої із будь-якого матеріалу: датери, нумератори, печатки, штампи, настільні штемпельні подушки.

На спиртовій основі використовується для відбитків на «важких» поверхнях. Наприклад, на дереві, глянцевому папері, металі, склі чи пластику та ін. Висихає достатньо швидко – приблизно 1 хвилину.

Таке чорнило не можна використовувати у штампах із фотополімеру – пари спирту руйнують такий матеріал.

Штемпельну фарбу на масляній основі найчастіше використовують для маркування. Основна особливість – її не можна видалити, оскільки вона проникає глибоко у поверхню.

Штемпельна фарба від українського виробника «Barva» має водну основу і випускається у самих популярних кольорах зручним об’ємом 30 мл. Для того, щоб користувачеві було зручніше заправити штамп чи нумератор, кожний флакон фарби оснащений спеціальним дозатором. Підходить для використання на будь-якому папері, за виключенням глянцевого та картону.

У випадку виникнення труднощів у виборі зв’яжіться із нашими менеджерами. Ви отримаєте вичерпну відповідь на будь-яке запитання, що хвилює.

Товари для офісу, які можуть вас зацікавити:

Швидкий перехід на офісний папір

Швидкий перехід на плівка для ламінатора

Швидкий перехід на пружина для брошурування

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00