Шредер - вибираємо по функціоналу

Шредер - вибираємо по функціоналу

Швидкий перехід на знищувачі паперу

Навіщо в офісі потрібен шредер чи інакше знищувач документів? Все дуже просто - якщо важлива комерційна або будь-яка інша інформація потрапить у «чужі» руки - чекай неприємностей.

Але знищувач паперів потрібен не тільки для того, щоб конфіденційні папери швидко знищити. Це дуже зручно і з точки зору підтримки чистоти і порядку в офісі. За його допомоги ви спокійно перетворите непотрібні документи на дрібні клаптики і утилізуєте їх. Більш того, сучасні апарати справляються не тільки з папером, а й з дисками або пластиковими картами. Їм не страшні випадково забуті скоби або скріпки, вони теж підлягають різці.

Отже, перш ніж купити шредер , потрібно трохи розібратися в питанні.

Як вибрати шредер (знищувач) документів

По-перше, для початку визначтеся із навантаженням на пристрій, тобто як часто будуть ним користуватися і скільки людей. Умовно моделі по потужності можна розділити на шредери:

  • для особистого користування;
  • для невеликого офісу;
  • для великого офісу;
  • промисловий шредер.

Зрозуміло, чим вище навантаження, тим потужніше і «просунутіше» пристрій потрібно купувати.

Далі. Тип різки шредера - також важливий аспект. Може бути поздовжня або паралельна, а також комбінована або перехресна різка. У першому випадку папір буде різатися на смужки, у другому - папір ріжеться і вздовж, і впоперек, тобто фрагменти виходять дуже маленькими. Другий варіант набагато надійніше, оскільки із таких шматочків документ вже не відновити. А який варіант потрібен вам - це вже залежить від рівня конфіденційності.

Рівень секретності шредера

На що впливає цей параметр? На розмір фрагмента, за великим рахунком. Ступені секретності бувають такі:

1-я - найнижчий рівень і підійде для утилізації не важливих документів або кореспонденції. Ширина смужки приблизно 10-12 міліметрів.

2-я - початковий рівень - смужка шириною близько 6 міліметрів. Якщо потрібно знищити документи службового характеру, то така модель шредера підходить ідеально.

3-тя - ріжуть такі шредери і вздовж, і впоперек. Смужки виходять шириною близько 2 мм. Пристрої з такою різкою застосовуються вже до конфіденційних документів.

4-я - для секретних документів. Розміри шматочків десь 2х15 мм.

5-я - для дуже секретних паперів. Розміри шматочків близько 0,8х12 мм.

6-я - найвищий рівень конфіденційності. Розміри - 0,8 мм близько 4 мм.

Продуктивність знищувачів паперів. Йдеться про те, наскільки у нього потужний двигун. На що це впливає? Напевно у вас таке вже траплялося, коли, бува, не додивившись, ви «засунули» пачку паперу разом зі скріпками, правда? Так ось, якщо шредер потужний, то для нього скріпки - не проблема. А ось якщо це невеликий і малопотужний апарат, куплений для особистого використання - він цілком може вийти з ладу. Так що рекомендуємо бути уважніше.

Також варто звернути увагу на такі характеристики, як:

  • рівень шуму;
  • ширина роз"єму для паперу - тобто які формати можна завантажувати туди;
  • розмір контейнера - скільки фрагментів в нього поміститься;
  • наскільки знищувач документів повинен бути мобільними - тобто чи треба буде його переносити з місця на місце. Тобто вага і загальні розміри теж враховуйте;
  • чи можна знищувати пластикові карти і диски - з цим ясно;
  • корисним буде наявність таких функцій як автостарт, автостоп, реверс, захист від перегріву.

Отже, знаючи всі ці нюанси можна сміливо стверджувати, що ви готові купити знищувач документів.

Якщо щось залишилося незрозумілим - звертайтеся до менеджерів магазину. Вони завжди нададуть додаткову інформацію та допоможуть вибрати правильно.

Знищуйте важливі документи надійно!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00