Мережевий фільтр: як правильно вибирати і використовувати

Мережевий фільтр: як правильно вибирати і використовувати

Швидкий перехід на мережевий фільтр

Останнім часом стали помічати, що у користувачів з"явилися коментарі з приводу роботи фільтрів-подовжувачів або історії негативного досвіду їх використання. Ми вирішили попередити подібні сумні випадки з нашими клієнтами і звернути вашу увагу на важливі моменти. Це допоможе вибрати правильно пристрій і в принципі розуміти, на чому повинен ґрунтуватися цей вибір.

Мережевий фільтр що це

Багато користувачів досі думають, що це просто подовжувач, тільки дорожче коштує. Але вони помиляються, це не зовсім так. Перш за все, цей пристрій створено для захисту електроприладів від перепаду напруги у мережі, перешкод або від коротких замикань. Більш того вони розраховані на те, щоб успішно працювати у перші хвилини сильного навантаження, коли прилад/прилади підключаються до мережі. І вже як бонус - забезпечують підключення відразу кількох пристроїв (в залежності від кількості розеток) і власне, можливість використовувати як подовжувач.

Як правильно вибрати і купити мережевий фільтр

У кожного пристрою є свої технічні характеристики. Потрібно звертати увагу на такі параметри як струм і потужність. Струм вказується в амперах, потужність - у ватах. Якщо потужність не вказана, її легко можна розрахувати, помноживши напруга (напруга у нашій мережі - 220 вольт) на струм.

Чому потужність так важлива? Це і є найважливіший момент, про який забувають користувачі і в результаті отримують проблеми! Ви повинні точно розуміти, що саме ви будете підключати до нього. Визначившись із приладами, підсумуйте їх загальну потужність (все це є в характеристиках пристроїв). Вона не повинна (!) перевищувати номінальну потужність самого фільтра ні в якому разі. А в ідеалі, бути трохи навіть нижче. Наведемо приклад. На вашому фільтрі вказаний струм - 7А, значить потужність його - 7 * 220 = 1540 Ватт. А підключити ви хочете до нього праску, мікрохвильовку і електричний чайник. Праски споживають більше потужності, ніж інші побутові прилади - близько 1800 Ватт. Та й чайники теж чимало. Тобто до зазначеного вище фільтру їх підключати, ще й разом точно не варто. Як мінімум, сам фільтр зіпсується.

Ви вирішили купити фільтр-подовжувач на 6 розеток або навіть більше? Гарненько подумайте і прорахуйте. Для комп"ютера, аксесуарів, підключення деякої офісної техніки він цілком може підійти. А ось з побутовою технікою потрібно бути обережніше. І ще одне. Мережеві фільтри вбережуть вашу комп"ютерну техніку у разі проблем з електрикою, але не інформацію, яку ви не встигли вчасно зберегти. Тому для того, щоб в момент нестабільної роботи мережі нічого важливого не втратити, краще перестрахуватися і купити ДБЖ (джерела безперебійного живлення). Не плутайте (!) фільтр-подовжувач і ДБЖ (а таке теж трапляється) - це абсолютно різні речі. І ми нагадуємо, що на Проте є все необхідне для того, щоб підключити вашу офісну та іншу техніку, а також вберегти інформацію у разі відключення електрики. Зайшовши до відповідних розділів нашого сайту, ви зможете купити найнеобхідніше. Адже тепер ви знаєте, як це зробити правильно.

Купуйте товари правильно, вигідно і швидко на Проте!

Вам можуть знадобитися:

Швидкий перехід на джерело безперебійного живлення

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00