Ручка кулькова, гелева або масляна - яку вибрати

Ручка кулькова, гелева або масляна - яку вибрати

Швидкий перехід на ручка кулькова

Швидкий перехід на ручка гелева

Швидкий перехід на ручка масляна

Ручка для писання - без сумнівів найпоширеніше і необхідне канцелярське приладдя. Навіть зараз, коли світ став максимально комп"ютеризованим.

Свою історію ручка почала 1888 року c патенту Д. Лауда в Сполучених Штатах Америки. І ось уже 129 років ручка - це незамінна річ, як у навчанні, так і в роботі або дозвіллі.

Прогрес не стоїть на місці, речі, якими ми користуємося, постійно видозмінюються і удосконалюються. Ручки для писання також. Їх є безліч і всі вони по-своєму гарні. Поговоримо про деякі із них докладніше.

Кулькові ручки

Кулькова ручка користується найбільшим попитом серед усього приладдя для письма. Її робота дуже проста. Усередині кожної є стрижень із пастоподібним чорнилом, який має на кінці кульковий вузол. Кулька, прокручуючи при проведенні по поверхні, змочується фарбами і залишає слід.

Це найбільш економний варіант, зустрічаються у різних кольорах і в корпусах найрізноманітніших і часом дуже несподіваних форм.

Існують і інші типи ручок, наприклад, гелеві або ручки на масляній основі.

Що таке гелева ручка?

Гелева ручка - ручка, стрижень якої наповнений чорнилом із гелевою консистенцією. Писати нею дуже м"яко і легко. Чорнило для таких ручок відрізняється водостійкістю і швидкістю висихання, що є одним з основних плюсів ручок на гелевою основі. Виробники для більшої зручності придумали гумовий тримач на корпусі. Ручка в пальцях не ковзає і це дійсно спрощує процес писання.

Гелеві ручки випускаються у яких завгодно кольорах, можуть бути набагато яскравіші, ніж кулькові - це особливо цікаво для дітей і школярів. Вони можуть зустрічатися і з блискітками, і золотисті та ін.

Масляні ручки

Масляна ручка - це різновид кулькової ручки. Вона з"явилася недавно на відміну від свого прототипу і зібрала в собі всі переваги кулькової і гелевої. При цьому розробники постаралися максимально позбавитися від усіх недоліків. Що ж вийшло в результаті?

Масляної ручкою дуже легко писати, не потрібно робити додаткових зусиль - це дуже добре для дитячих незміцнілих рук. Лінія, написана масляною ручкою, чітка і не вигоряє. Ручка на масляній основі не відбивається на зворотному боці аркуша - це ще один її плюс. Масляні ручки відрізняються яскравістю гелевих, а писати ними можна також довго, як і кульковими. За вартістю трохи дорожче інших.

Отже, тепер ви знаєте найголовніше про кулькові ручки, гелеві та масляні. На Prote ви зможете купити кулькові ручки оптом і в роздріб за дуже приємними цінами. Також, в асортименті все необхідне приладдя для писання та супутні канцелярські товари.

Пишіть легко!

Вам знадобляться:

Швидкий перехід на блокноти

Швидкий перехід на папір для нотаток

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00