Принтер зажував папір - як витягнути

Принтер зажував папір - як витягнути

Досить розповсюджена проблема, яка виникає практично у кожного користувача друкувальної техніки - зминання паперу принтером. Цю проблему можна вирішити самостійно, якщо робити все акуратно і дотримуватися кількох простих порад.

Що робити якщо в принтері застряг папір?

 1. В першу чергу, звичайно ж, вимкніть його з мережі. Інакше ви ризикуєте отримати опіки при доторканні до його гарячих елементів.
 2. Відкрийте дверцята і витягніть картридж.
 3. Акуратно вийміть папір. Як це зробити правильно? Для цього візьміться двома руками за краї паперу і акуратно тягніть його у напрямку друку. Намагайтеся тримати якомога близько до самого принтера. Це важливо для того, щоб не порвати лист. Тому що дістати обривки буде набагато складніше.
 4. Якщо ж ви все ж таки папір порвали - не біда. Спробуйте дістати обривки пінцетом. Дійте обережно, щоб не пошкодити деталі.
 5. Після того, як ви витягли папір, встановіть картридж на місце.
 6. Закрийте кришку принтера.
 7. Увімкніть принтер в мережу.
 8. Спробуйте продовжити друкувати.
 9. Якщо все одно ви бачите цю помилку - доведеться звертатися до сервісного центру.

Що потрібно робити, щоб принтер не зажував папір

 • Принтер «зажував» папір? Цілком ймовірно, що ви даєте більше роботи, ніж він може виконати. Не перевантажуйте ваш пристрій дуже сильно. Адже є встановлений ресурс друку. Якщо обсяги дуже великі, давайте час апарату «відпочити» - охолонути. Або розподіліть між кількома принтерами або МФУ.
 • Не завантажуйте у лоток для паперу занадто багато листів. Це підвищує ризик застрягання.
 • Перед тим, як папір завантажити в лоток, постарайтеся листи роз"єднати («розпушити»). Особливо, якщо ви тільки що їх вийняли із нової пачки.
 • Перевірте, можливо, ви поклали листи нерівно, тому і спровокували зминання.
 • Також, звертайте увагу на розмір паперу. Так-так, це теж може бути причиною проблемі з друкувальним апаратом. Обов"язково дивіться, на які розміри розрахований кожний конкретний пристрій. Раптом, вам потрібен папір а4, а ви випадково намагаєтеся використовувати зовсім інший формат.
 • І справа не тільки в розмірі. Є ще такий параметр як щільність паперу. Його теж варто врахувати. Можливо, ви намагаєтеся використовувати занадто щильний або тонкий. Перед друком поцікавтеся, який папір рекомендує використовувати виробник техніки.
 • Більш того, звертайте увагу на якість паперу, яку ви купуєте і використовуєте. Не друкуйте на дуже старих листах або пом"ятих. Рекомендуємо купити папір для принтера перевірених виробників. Так ви вбережете себе від зайвої витрати часу і нервів. А ваша техніка скаже тільки «дякую» і служитиме довше.

От і все. Ці прості поради допоможуть уникнути зминання паперу принтером у подальшому. Якісного вам друку!

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00