Переваги сумісних картриджів

Переваги сумісних картриджів

Швидкий перехід на сумісні лазерні картриджі

Швидкий перехід на сумісні струменеві картриджі

Швидкий перехід на перезаправні картриджі (ПЗК)

Сумісні картриджі мають ряд переваг у порівнянні із оригінальними картриджами. В першу чергу – це ціна. Сумісні картриджі коштують дешевше, але це не позбавляє їх високої якості. Більше того, сумісні витратні матеріали мають сертифікат якості, а їх ресурс друку може бути навіть більший, ніж у оригінальних. Сумісні картриджі виробляються як для лазерних, так і для струменевих принтерів.

Cеред усіх виробників сумісної продукції є безперечні лідери. Один із них фірма-виробник «Patron». Patron пропонує сумісні лазерні картриджі для власників лазерних принтерів, а також сумісні струменеві картриджі для власників струменевих апаратів.

Не будемо безпідставними. Явні переваги сумісних картриджів Patron:

1. Широкий асортимент сумісної продукції. Ви точно зможете підібрати необхідну вам позицію.

2. Перед випуском картриджів на ринок, компанія тестує кожен виріб. Покупцю надається тест–лист у кожній коробці, що відповідає саме цьому картриджу.

3. Гарантія 12 місяців. Адже завжди приємно, коли компанія надає гарантію. Це підтверджує, що виробник впевнений у своїй продукції.

4. Patron – це українська компанія, яка вже більше 20 років на ринку, і яка піклується про навколишнє середовище, утилізуючи свою продукцію згідно усіх міжнародних стандартів.

5. Остання, але не за значенням, це якість. Patron виробляє дійсно якісну продукцію, це підтверджується багаторічним досвідом, високим контролем сировини, що використовується та зборки.

Якщо у вас виникли сумніви, який варіант сумісної продукції потрібен саме вам, зверніться за допомогою до наших менеджерів, ми швидко підберемо для вас найкращий варіант.

Популярні товари у цій категорії:

Швидкий перехід на картридж Canon 725 для MF3010 Patron Green Label

Швидкий перехід на картридж Canon 728/ HP LJ CE278A Free Label

Вас також зацікавить:

Швидкий перехід на струменеве чорнило

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00