Переваги оригінальних картриджів

Переваги оригінальних картриджів

Швидкий перехід на лазерні картриджі оригінальні

Швидкий перехід на струменеві картриджі оригінальні

Заправляти свій пристрій оригінальними картриджами чи неоригінальними – ось у чому питання. Давайте спробуємо пошукати відповідь на нього.

Оригінальні картриджі – це витратні матеріали від фірми-виробника друкуючої техніки. Окрім оригінальних матеріалів, на ринку ви можете зустріти аналоги, які варто обирати ретельніше та довіряти перевіреним та надійним виробникам. Обираючи оригінальну продукцію, ви гарантовано отримуєте якість та безпеку.

Що конкретно пропонує вам оригінальна продукція

Переваги оригінальних картриджів:

1. Купуючи оригінальну продукцію ви отримуєте не тільки бездоганну роботу свого друкуючого пристрою, але і високу якість друку.

2. Ви зберігаєте за собою право на гарантійне обслуговування у випадку несправності.

3. Вся продукція відповідає високим стандартам і має гарантовану якість, іншими словами, брак зведено до мінімуму. Оригінальна продукція гарантує, що ресурс та колір картриджа відповідають заявленим виробником і не мають відхилень. Найвищу якість друку можна отримати тільки використовуючи оригінальні витратні матеріали.

4. Оригінальні картриджі повністю сумісні із пристроєм.

5. Якщо вам небайдуже до нашої планети, то ви маєте знати, що практично всі оригінальні картриджі можуть заправлятися багато разів, тобто ви маєте можливість зекономити на витратних матеріалах і зменшити кількість пластикових відходів.

Єдиний мінус оригінальної продукції – це її вартість. Вам доведеться заплатити більшу ціну за оригінальну продукцію, чим за аналог. Обираючи купувати вам оригінальну продукцію чи ні, ретельно зважте усі «за» та «проти».

Чи готові ви платити за бренд, отримуючи натомість тільки гарантію на друкуючий пристрій? Якщо ні, зверніть увагу на суміжну неоригінальну продукцію, яка не гірша оригінальних витратних матеріалів за якістю, але суттєво економить ваші гроші.

Слід відзначити, що сумісні виробники давно потурбувались про якість та гарантії на свою продукцію. Крім того, практично всі картриджі підлягають повторній заправці, що є ще одним безумовним плюсом сумісної продукції. Якщо у Вас залишились питання, то зверніться до нашого менеджера за консультацією, і ми допоможемо вам зробити правильний вибір, ґрунтуючись на власному досвіді.

Хіт продажів зараз:

Швидкий перехід на зовнішні акумулятори

Вас також зацікавлять:

Швидкий перехід на струменеве чорнило

Швидкий перехід на фотопапір

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00