Чому комп'ютер не бачить принтер - основні причини та способи їх усунення

Чому комп'ютер не бачить принтер - основні причини та способи їх усунення

Всі ми користувачі і комп'ютерів, і принтерів і безлічі інших пристроїв, що полегшують робочий процес і не тільки. У процесі використання цих девайсів можуть виникати різні труднощі. З деякими із них користувачі можуть впоратися самостійно, із деякими - тільки звернувшись до фахівців.

Комп"ютер не бачить принтер - проблема, з якою стикалося більшість користувачів хоча б один раз. Постараємося розібратися з цією проблемою самі.

Чому комп'ютер не бачить принтер - найчастіші причини:

  • проблема із фізичним підключенням до комп'ютера. Перевірте, чи не відійшов кабель і чи в той USB-порт він вставлений (не всі порти можуть бути робочими або порт із якихось причин неробочий). Просто вимкніть кабель і підключіть його заново, спробуйте у інший порт.
  • ви забули включити принтер - так-так, таке трапляється часто. Кнопка десь позаду принтера, до неї важко дістатися і т.д. Перевірте, раптом все дуже просто вирішується. Якщо в цьому справа, то ви побачите, що на принтері загорілася кнопочка - все, друкувати можна!
  • ви не встановили драйвери або вони злетіли. Якщо не встановили, зробіть це - вони є на установчому диску до пристрою. Якщо злетіли, встановіть заново.
  • ваш принтер не встановлений за замовчуванням. Це дуже легко виправити - після установки принтера натисніть на його значок правою кнопкою і виберіть «Використовувати за замовчуванням».
  • служба автоматичного друку не включена. Проходимо шлях «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби» - «Диспетчер друку». Клікаємо по ньому і знаходимо «Властивості». Там має бути «Автоматичні» і стан «Працює».
  • проблеми із операційною системою, тому ваш пк і не бачить принтер. Тут тільки один спосіб перевірки - підключити принтер до іншого комп'ютера. Якщо працює - значить, проблема у комп'ютері, потрібно перевстановити ОС.

Проблемою, чому комп'ютер перестав бачити принтер, може бути і щось інше - наприклад, поломка самого принтера. Якщо перелічене вище не спрацювало - ваш шлях лежить у сервісний центр. Там проведуть грамотну діагностику пристрою і зроблять ремонт у разі необхідності.

А для того, щоб уникнути прикрих проблем, Prote рекомендує купувати товари відомих торгових марок у перевірених продавців. Це вбереже вас від купівлі неякісних пристроїв, витрати зайвих часу і грошей.

Друкуйте без проблем!

Вас можуть зацікавити:

Швидкий перехід на струменевий принтер

Швидкий перехід на лазерний принтер

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00