Друк на полотні. Що потрібно знати - поради і рекомендації від Prote

Друк на полотні. Що потрібно знати - поради і рекомендації від Prote

Швидкий перехід на полотно для друку на струменевому принтері

Друк на полотні фотографій набирає все більшої популярності - адже це красиво, швидко і зручно. За допомогою надрукованих на принтері фотографій або репродукцій картин ви можете освіжити свій інтер"єр, додати в нього свою неповторну родзинку, створити особливу атмосферу в будь-якому приміщенні. Також це може стати оригінальним і незвичайним подарунком, як для близьких, так і для колег або партнерів по бізнесу.

А для того, щоб надрукованому на полотні зображенню надати ще більш досконалий вид, можна натягнути його на підрамник, оформити в раму - і твір мистецтва готовий!

Друк на полтні як це?

Все дуже просто:

  • оберіть і підготуйте зображення – зробіть його достатньо яскравим і контрастним;
  • надрукуйте його на струменевому принтері або плоттері;
  • покрийте отримане зображення матовим або глянцевим закріплювачем (лаком) (тільки для матових полотен, глянцеві полотна вже мають покриття) та оформіть в раму.

Зазвичай всі полотна для друку сумісні як з пігментним, так і з водорозчинним чорнилом. Хоча в Україні найбільш поширені полотна саме для пігментного чорнила, оскільки дуже популярними стали принтери Epson для широкоформатного друку - а вони, як відомо, є лідерами в області цифрового фотодруку.

Полотно для фотодруку може бути матовим або глянцевим.

На матовій поверхні зображення зазвичай виходить більш насиченим, а кольори - більш глибокими і соковитими.

На глянцевому полотні ви отримаєте більш реалістичні кольори і контрастне зображення.

Не забувайте, що тип полотна впливає тільки на насиченість, яскравість, контрастність, реалістичність обраного зображення. Як буде виглядати полотно в результаті - вирішувати вам (адже матове або глянцеве покриття, якщо ви вирішите його наносити, змінить зовнішній вигляд полотна).

Полотно для друку на струменевому принтері - яке ж обрати?

Насправді це залежить тільки від того, що саме ви хочете роздрукувати.

Якщо потрібно надрукувати портрет людини або пейзаж, тобто зображення, яке вимагає максимальної реалістичності - вам потрібно купити полотно для друку на принтері глянцеве.

Графіку або просто гарні фото можна надрукувати на матовому полотні . Підвищити яскравість картинки ви зможете, обробивши матове полотно глянцевим лаком. Якщо ви покриєте репродукцію картини матовим лаком - ви зробите її більше схожою на оригінал.

Друкуйте красиво!

Вам можуть стати в нагоді:

Швидкий перехід на чорнило для принтера

Швидкий перехід на струменевий картридж

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00