Ножиці канцелярські - необхідна річ у кожному офісі. Як правильно вибрати

Ножиці канцелярські - необхідна річ у кожному офісі. Як правильно вибрати

Швидкий перехід на ножиці канцелярські

Ножиці - річ дуже важлива, необхідна для роботи у кожному офісі. Кому не потрібно щось відрізати хоч іноді? Ними користуються всі від секретаря до керівника. Виробники канцелярії у своїй лінійці товарів завжди мають цей предмет. Випускаються із дуже різними характеристиками. Давайте розберемося трохи, що важливо при виборі, здавалося б, такого простого товару як канцелярські ножиці.

Ножиці канцелярські, які бувають

Історія цього канцелярського приладдя дуже довга. Перші згадки про них зустрічалися ще три тисячі років тому. А потрібні були, як думаєте, для чого? Для стрижки овець! Були дуже незручними як для сучасного користувача - пара лез, більш схожих на пінцет. Різали, скажімо, не дуже добре. Пізніше всім відомий Архімед винайшов важіль, працювати ножицями стало краще. Пізніше невідомий ремісник додав у конструкцію цвях. Ще пізніше - з"явилися ручки у формі кілець. Спочатку зустрічалися у побуті лікарів і цирульників, пізніше - стали користуватися і селяни. Тепер же є практично у всіх.

Чим же вони відрізняються, наприклад, від тих, що використовуються в перукарських цілях? Матеріалом леза, звичайно ж. Для канцелярських важливо, щоб вони були зносостійкими. Тому вибирайте такі, які виготовлені із нержавіючої сталі - різати будуть добре, прослужать досить довго. Зустрічаються вироби і металеві, за вартістю вони дешевші. Але і запас міцності у них нижче.

Далі, довжина і розмір лез. Вибір залежить від того, що ви будете різати - наскільки дрібні деталі.

Вони можуть бути важкими і легкими. Першими добре різати щільні матеріали (картон, пачку паперу або пластик). Легкі добре поріжуть скотч або тонкий аркуш паперу. Ними працювати легше. Для повсякденних потреб офісу - кращий варіант.

Бувають із гострими краями і закругленими. З гострими краями більше підійдуть для роботи з дрібними деталями. Якщо форма закруглена - відсутній ризик поранитися, що для роботи в умовах офісу дуже підходить.

Особливості конструкції

Зустрічаються такі варіанти:

 • Ножиці з пластиковими ручками. Найпопулярніший варіант. Легкі і зручні в роботі.
 • Суцільнометалеві. Прослужать вам досить довго, оскільки повністю зроблені з металу.
 • Ножиці з гумовими вставками. Гумові вставки на ручці роблять такий інструмент ще більш зручним в роботі. Адже він не буде ковзати в пальцях під час роботи.
 • Для лівші. Звичайними лівші буде незручно користуватися, він/вона не буде бачити лінії розрізу. У ножицях для лівші праве лезо розташовано внизу - що робить зручним огляд для тих, хто працює лівою рукою.
 • Надміцні. Виготовляються з особливою стали. Витримують дуже багато порізів, прослужать довго.

Крім того, звертайте увагу на форму кілець у ручки.

Можуть бути:

 • Круглі.
 • Овальні.

При цьому зустрічаються асиметричні, тобто верхнє - кругле, нижнє - овальне. Що це дає? У верхнє, кругле кільце вміщується один палець, в овальне нижнє - два або три. Це полегшує навантаження на руку. Добре для тих, хто повинен щось різати дуже часто.

Якщо ж ви користуєтеся ножицями рідко - то кругла форма обох кілець цілком вам підійде.

Окремої уваги заслуговує покриття лез.

Може бути:

 • Титанове. Дуже міцні, покриття перешкоджає налипанню скотчу або іншого клейкого матеріалу.
 • З алмазним покриттям. Надміцні (можуть витримати понад півмільйона порізів). Такі навіть мають довічну гарантію. Підійдуть для офісів, де потрібно різати дуже багато і часто.
 • Тефлонове. Зручні у використанні, служать досить довго.
 • Нікелеве.

та інші.

Не забувайте враховувати і виробника. Адже немає нічого кращого, ніж якісний товар, що забезпечує, в свою чергу, максимальну зручність і якість вашої роботи. Популярними на сьогоднішній момент є продукти таких торгових марок як: Buromax, Donau, Maped. І небезпідставно - ці виробники давним-давно довели якість своєї продукції, яка широко використовується в багатьох офісах.

Комфортної вам роботи!

Можливо, вам потрібне і інше канцелярське приладдя:

Швидкий перехід на канцелярські товари

Waiting...

 Передзвоніть мені

Им'я, прізвище
Номер телефону

Напр. +38(050)1234567

Комментар

Зверніть, будь ласка, увагу
на наш графік роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00, сб. з. 10:00 до 18:00